Куди потратити бонусні гривні!

 

Компанія CreditUP постійно зростає і розвивається. І основним завданням є турбота про наших клієнтів. Тому, з початку 2017 року, ми запустили програму лояльності BonusUP, яка дозволяє економити на кредитах.

Розглянемо детальніше, як можна заробити бонусні гривні і куди витратити. Перші 25 бонусних гривень отримує будь-який клієнт, який зареєструвався на сайті і отримав перший кредит онлайн. Далі, в залежності від необхідної суми і терміну позики, визначається кількість основних бонусних гривень.

Під час свят, таких як Новий рік, День всіх Закоханих, 8-е Березня і т.д., є можливість заробити додаткові бонуси за оформлення позики. А в місяць свого народження, кожному клієнтові ми даруємо 50 бонусів на рахунок в особистому кабінеті.

Використовувати бонуси можна наступним чином: оплачувати заборгованість за поточним кредитом або накопичувати і обмінювати на знижки в інтернет-магазинах - наших партнерів. Бонусна система дозволяє позичальникові економити на кредитах і брати позики дешевше і швидше.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?