Куди потратити бонусні гривні!

 

Компанія CreditUP постійно зростає і розвивається. І основним завданням є турбота про наших клієнтів. Тому, з початку 2017 року, ми запустили програму лояльності BonusUP, яка дозволяє економити на кредитах.

Розглянемо детальніше, як можна заробити бонусні гривні і куди витратити. Перші 25 бонусних гривень отримує будь-який клієнт, який зареєструвався на сайті і отримав перший кредит онлайн. Далі, в залежності від необхідної суми і терміну позики, визначається кількість основних бонусних гривень.

Під час свят, таких як Новий рік, День всіх Закоханих, 8-е Березня і т.д., є можливість заробити додаткові бонуси за оформлення позики. А в місяць свого народження, кожному клієнтові ми даруємо 50 бонусів на рахунок в особистому кабінеті.

Використовувати бонуси можна наступним чином: оплачувати заборгованість за поточним кредитом або накопичувати і обмінювати на знижки в інтернет-магазинах - наших партнерів. Бонусна система дозволяє позичальникові економити на кредитах і брати позики дешевше і швидше.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?