Куди потратити бонусні гривні!

 

Компанія CreditUP постійно зростає і розвивається. І основним завданням є турбота про наших клієнтів. Тому, з початку 2017 року, ми запустили програму лояльності BonusUP, яка дозволяє економити на кредитах.

Розглянемо детальніше, як можна заробити бонусні гривні і куди витратити. Перші 25 бонусних гривень отримує будь-який клієнт, який зареєструвався на сайті і отримав перший кредит онлайн. Далі, в залежності від необхідної суми і терміну позики, визначається кількість основних бонусних гривень.

Під час свят, таких як Новий рік, День всіх Закоханих, 8-е Березня і т.д., є можливість заробити додаткові бонуси за оформлення позики. А в місяць свого народження, кожному клієнтові ми даруємо 50 бонусів на рахунок в особистому кабінеті.

Використовувати бонуси можна наступним чином: оплачувати заборгованість за поточним кредитом або накопичувати і обмінювати на знижки в інтернет-магазинах - наших партнерів. Бонусна система дозволяє позичальникові економити на кредитах і брати позики дешевше і швидше.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?