Економте гроші, погашаючи кредит!

 

Оформляючи кредит, кожен клієнт повинен вказати суму і вибрати термін, на який планує взяти позику. Коли ж підходить час оплати заборгованості, найчастіше, менеджер фінансової структури нагадує особисто про сплату, або ж приходить електронне або смс - повідомлення.

Дуже важливо і самому пам'ятати про терміни погашення боргу, так як прострочення і несвоєчасний платіж не тільки збільшить суму кредиту, але і може зіпсувати кредитну історію позичальника, що в майбутньому відобразиться на отриманні наступних позик.

На відміну від банків, деякі МФО, для своїх постійних клієнтів, розробляють спеціальну систему знижок і бонусів у вигляді програми лояльності, яка допомагає заощадити гроші. Таким прикладом є BonusUP від ​​компанії CreditUP, яка дозволяє накопичувати бонусні гривні за отримання кредитів.

Зареєструвавшись на нашому сайті, клієнт отримує 25 бонусних гривень на свій рахунок в особистому кабінеті, далі нараховуються основні бонуси в залежності від суми та строку кредиту. Бонуси можна накопичувати або ж використовувати при погашенні позики, що його здешевлює.

Кредит онлайн - це найшвидший спосіб отримати гроші на карту. А до кінця лютого 2017 року, оформити першу позику можна зі знижкою 50% у вечірній та нічний час. Підсумувавши всі бонуси і знижки, погашення заборгованості стає дешевшим і, в результаті, у Вас виходить недорогий кредит!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?