Економте гроші, погашаючи кредит!

 

Оформляючи кредит, кожен клієнт повинен вказати суму і вибрати термін, на який планує взяти позику. Коли ж підходить час оплати заборгованості, найчастіше, менеджер фінансової структури нагадує особисто про сплату, або ж приходить електронне або смс - повідомлення.

Дуже важливо і самому пам'ятати про терміни погашення боргу, так як прострочення і несвоєчасний платіж не тільки збільшить суму кредиту, але і може зіпсувати кредитну історію позичальника, що в майбутньому відобразиться на отриманні наступних позик.

На відміну від банків, деякі МФО, для своїх постійних клієнтів, розробляють спеціальну систему знижок і бонусів у вигляді програми лояльності, яка допомагає заощадити гроші. Таким прикладом є BonusUP від ​​компанії CreditUP, яка дозволяє накопичувати бонусні гривні за отримання кредитів.

Зареєструвавшись на нашому сайті, клієнт отримує 25 бонусних гривень на свій рахунок в особистому кабінеті, далі нараховуються основні бонуси в залежності від суми та строку кредиту. Бонуси можна накопичувати або ж використовувати при погашенні позики, що його здешевлює.

Кредит онлайн - це найшвидший спосіб отримати гроші на карту. А до кінця лютого 2017 року, оформити першу позику можна зі знижкою 50% у вечірній та нічний час. Підсумувавши всі бонуси і знижки, погашення заборгованості стає дешевшим і, в результаті, у Вас виходить недорогий кредит!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?