Швидко кредит на карту

 

Не так давно, оформити кредит займало деякий час. Процес міг тривати від одного дня до декількох місяців, все залежало від суми позики та терміну, на який треба було брати кредит. До того ж, позичальник повинен був підготувати список документів, який вимагав банк або інша фінансова структура.

Зараз все змінилося і кредити стали доступні в режимі онлайн. Це означає, що клієнт може брати позику, не виходячи з дому чи кабінету, перебуваючи на роботі. Взяти гроші до зарплати за 15 хвилин - цілком реально для кожного.

Якщо Ви є громадянином України і Вам виповнилося вісімнадцять років, для оформлення позики необхідно відвідати сайт компанії, такий як CreditUP, пройти швидку реєстрацію та заповнити форму заявки.

Заявка online на кредит включає в себе контактні та паспортні дані, ідентифікаційний код, прикріплену фотографію, яку користувач робить за допомогою смартфона, планшета або комп'ютера з камерою, інформацію про банківську карту з верифікацією, щоб отримати гроші в борг і договір для підтвердження та узгодження .

Заповнивши всі поля і відправивши запит, система в автоматичному режимі приймає рішення за вісім секунд. Схвалений кредит онлайн клієнт зможе отримати готівкою, і гроші до зарплати надійдуть на банківську картку миттєво.

Кредити в режимі онлайн видаються без поручителів і застави, на будь-яку карту українського банку. Позики можуть оформляти і працюючі, і безробітні, студенти та люди пенсійного віку при наявності паспорта та ІПН.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?