Заходьте на Ялинку й отримуйте подарунки від компанії CreditUP

 

Наближається Новий рік, і компанія CreditUP з 10 грудня 2016 року запустила Новорічний Марафон, в якому кожен клієнт отримає свій подарунок.

За правилами акції, будь-хто, хто впродовж 2016 року оформив online кредит на 3 й більше днів і погасив його, може зайти на сайт або в особистий кабінет, кликнути на ялинку і забрати свій приз.

Якщо ж Ви взяли online кредит на 3 дні і більше, але ще не погасили, встигніть закрити заборгованість до 31 грудня 2016 року, і тоді в обистому кабінеті буде можливість отримати подарунок.

Ще одним варіантом для отримання призів є просто оформлення позик в грудні впродовж дії акції. Кожен новий клієнт, який узяв online кредит з 10.12.16 до 27.12.16 терміном не менше трьох днів і встиг погасити у вказані дати, також забере свій приз.

Хочемо нагадати, що серед подарунків, які ховаються на ялинці, - сертифікати компанії Розетка номіналом по 200 грн і 1000 грн, знижка -50% на позики онлайн в січні або лютому, знижки -50% на всі online кредити в 2017 році. І головний приз — 0% на всі позики онлайн на весь 2017 рік!

Заходьте до нас на Ялинку і забирайте Подарунки!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?