Заходьте на Ялинку й отримуйте подарунки від компанії CreditUP

 

Наближається Новий рік, і компанія CreditUP з 10 грудня 2016 року запустила Новорічний Марафон, в якому кожен клієнт отримає свій подарунок.

За правилами акції, будь-хто, хто впродовж 2016 року оформив online кредит на 3 й більше днів і погасив його, може зайти на сайт або в особистий кабінет, кликнути на ялинку і забрати свій приз.

Якщо ж Ви взяли online кредит на 3 дні і більше, але ще не погасили, встигніть закрити заборгованість до 31 грудня 2016 року, і тоді в обистому кабінеті буде можливість отримати подарунок.

Ще одним варіантом для отримання призів є просто оформлення позик в грудні впродовж дії акції. Кожен новий клієнт, який узяв online кредит з 10.12.16 до 27.12.16 терміном не менше трьох днів і встиг погасити у вказані дати, також забере свій приз.

Хочемо нагадати, що серед подарунків, які ховаються на ялинці, - сертифікати компанії Розетка номіналом по 200 грн і 1000 грн, знижка -50% на позики онлайн в січні або лютому, знижки -50% на всі online кредити в 2017 році. І головний приз — 0% на всі позики онлайн на весь 2017 рік!

Заходьте до нас на Ялинку і забирайте Подарунки!

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?