Чи можна взяти кредит безробітному?

 

Усім, хто коли-небудь брав кредит, відомо, що, заповнюючи заявку, слід вказувати місце роботи і щомісячний доход, який є основним аргументом оцінки платоспроможності клієнта. Фінансові установи приймають рішення, виходячи від прошеної суми позики, а також, враховуючи бюджет позичальника і його здатність вносити платежі щомісяця.

Якщо ж у Вас немає постійного місця роботи або працюєте неофіційно, швидше за все, видача кредиту буде відхилена. Вкрай рідко вдається отримати грошову позику людині без довідки про доходи. В таких випадках клієнт гарантує сплату кредиту іншими цінними паперами або ж своїм поручителем.

Але часи змінюються, безробітних стає все більше (за офіційними даними), і конкуренція на ринку змушує розглядати цю категорію позичальників як потенційних клієнтів.

Найшвидшим способом отримати кошти для непрацюючої людини є онлайн кредит, який видають мікрофінансові компанії. Щоб отримати позику, досить вказати свої паспортні дані та ІПН. CreditUP відноситься до таких фінансових організацій, де можна швидко взяти гроші в борг.

Зазвичай процедура оформлення заявки онлайн займає 5-10 хвилин. Не потрібно довідки про доходи і запоруку, як в ломбарді, а лише вищезгадані документи, фотографія і підтвердження умов договору. Рішення приймаються автоматично, без попередніх телефонних дзвінків, смс і електронних листів. Через 20 секунд Ви отримуєте відповідь про схвалення кредиту. І впродовж 1-2 хвилин гроші зараховуються на карту банка, який вказали у формі заявки.

Не варто ускладнювати собі життя, намагаючись знайти поручителя або ж віддавати під заставу цінні речі, адже мікрокредитування онлайн доступно 24/7, досить лише мати комп'ютер перед собою та інтернет.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?