Чи можна взяти кредит безробітному?

 

Усім, хто коли-небудь брав кредит, відомо, що, заповнюючи заявку, слід вказувати місце роботи і щомісячний доход, який є основним аргументом оцінки платоспроможності клієнта. Фінансові установи приймають рішення, виходячи від прошеної суми позики, а також, враховуючи бюджет позичальника і його здатність вносити платежі щомісяця.

Якщо ж у Вас немає постійного місця роботи або працюєте неофіційно, швидше за все, видача кредиту буде відхилена. Вкрай рідко вдається отримати грошову позику людині без довідки про доходи. В таких випадках клієнт гарантує сплату кредиту іншими цінними паперами або ж своїм поручителем.

Але часи змінюються, безробітних стає все більше (за офіційними даними), і конкуренція на ринку змушує розглядати цю категорію позичальників як потенційних клієнтів.

Найшвидшим способом отримати кошти для непрацюючої людини є онлайн кредит, який видають мікрофінансові компанії. Щоб отримати позику, досить вказати свої паспортні дані та ІПН. CreditUP відноситься до таких фінансових організацій, де можна швидко взяти гроші в борг.

Зазвичай процедура оформлення заявки онлайн займає 5-10 хвилин. Не потрібно довідки про доходи і запоруку, як в ломбарді, а лише вищезгадані документи, фотографія і підтвердження умов договору. Рішення приймаються автоматично, без попередніх телефонних дзвінків, смс і електронних листів. Через 20 секунд Ви отримуєте відповідь про схвалення кредиту. І впродовж 1-2 хвилин гроші зараховуються на карту банка, який вказали у формі заявки.

Не варто ускладнювати собі життя, намагаючись знайти поручителя або ж віддавати під заставу цінні речі, адже мікрокредитування онлайн доступно 24/7, досить лише мати комп'ютер перед собою та інтернет.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?