Поради як гарантовано отримати кредит онлайн!

 

Багато разів від клієнтів ми отримували листи або відповідали на дзвінки з одним і тим же питанням «Чому я не можу взяти кредит?». Насправді, існує багато причин, за якими можуть не видати позику. Що слід врахувати, оформляючи кредит онлайн!

Так як система приймає рішення автоматично, треба звернути увагу на документи. Дані в паспорті, які ви фотографуєте і прикріплюєте до заявки, повинні бути розбірливими, а фотографія, зроблена через камеру комп'ютера, смартфона або планшета, для ідентифікації особи, зобов'язана бути чіткою і не розмитою.

Також перевірте банківську картку. Якщо клієнт вводить недостовірні або чужі дані по карті, звісно, гроші готівкою він не отримає без підтвердженної верифікації, яку потрібно здійснити за допомогою смс-повідомлення.

Бувають випадки, коли в онлайн заявці все ідеально заповнено, але користувач всеодно не може отримати кредит без відмови. Тоді клієнту треба перевірити свою історію по кредитах. УБКІ один раз на рік надає безкоштовну інформацію про кредитну історію людини.

Клієнту з поганою кредитною історією, для отримання нової позики, потрібно погасити заборгованості за попередні, в іншому випадку, він не зможе взяти гроші в борг. Після всіх оплат, користувачеві варто оформити кредит онлайн на незначну суму, і погасити вчасно. Таким чином, позичальник покаже свою платоспроможність і поліпшить своє резюме з історії позик.

Сума першого кредиту на нашому сайті становить 1500 грн (максимум при першому оформленні). Якщо клієнту відхилили у видачі позики, а він упевнений, що у нього все в порядку з вищевказаними пунктами, то слід оформити кредит онлайн на меншу суму, наприклад, на 1000 гривень.

І на останок, щоб отримати кредит без відмови, зверніть увагу ще й на такі фактори, як вік - позики можна брати позичальникам з 18 років і вище. Але є і вікові обмеження - навряд чи можна взяти гроші в борг після 65 років. Це пов'язано з платоспроможністю клієнта та ймовірністю повернення заборгованості.

Але якщо за всіма параметрами у клієнта відмінна кредитна репутація, він однозначно зможе отримати кредит без відмови за лічені хвилини на ту грошову суму, яка йому необхідна.

 

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?