Поради як гарантовано отримати кредит онлайн!

 

Багато разів від клієнтів ми отримували листи або відповідали на дзвінки з одним і тим же питанням «Чому я не можу взяти кредит?». Насправді, існує багато причин, за якими можуть не видати позику. Що слід врахувати, оформляючи кредит онлайн!

Так як система приймає рішення автоматично, треба звернути увагу на документи. Дані в паспорті, які ви фотографуєте і прикріплюєте до заявки, повинні бути розбірливими, а фотографія, зроблена через камеру комп'ютера, смартфона або планшета, для ідентифікації особи, зобов'язана бути чіткою і не розмитою.

Також перевірте банківську картку. Якщо клієнт вводить недостовірні або чужі дані по карті, звісно, гроші готівкою він не отримає без підтвердженної верифікації, яку потрібно здійснити за допомогою смс-повідомлення.

Бувають випадки, коли в онлайн заявці все ідеально заповнено, але користувач всеодно не може отримати кредит без відмови. Тоді клієнту треба перевірити свою історію по кредитах. УБКІ один раз на рік надає безкоштовну інформацію про кредитну історію людини.

Клієнту з поганою кредитною історією, для отримання нової позики, потрібно погасити заборгованості за попередні, в іншому випадку, він не зможе взяти гроші в борг. Після всіх оплат, користувачеві варто оформити кредит онлайн на незначну суму, і погасити вчасно. Таким чином, позичальник покаже свою платоспроможність і поліпшить своє резюме з історії позик.

Сума першого кредиту на нашому сайті становить 1500 грн (максимум при першому оформленні). Якщо клієнту відхилили у видачі позики, а він упевнений, що у нього все в порядку з вищевказаними пунктами, то слід оформити кредит онлайн на меншу суму, наприклад, на 1000 гривень.

І на останок, щоб отримати кредит без відмови, зверніть увагу ще й на такі фактори, як вік - позики можна брати позичальникам з 18 років і вище. Але є і вікові обмеження - навряд чи можна взяти гроші в борг після 65 років. Це пов'язано з платоспроможністю клієнта та ймовірністю повернення заборгованості.

Але якщо за всіма параметрами у клієнта відмінна кредитна репутація, він однозначно зможе отримати кредит без відмови за лічені хвилини на ту грошову суму, яка йому необхідна.

 

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?