Як отримати більшу суму кредиту!

 

Щоб отримати кредит, зараз досить заповнити форму онлайн заявки. Через деякий час, чи то банк, чи то мікрофінансова компанія повідомить про своє рішення щодо кредитування. Одним з обов'язкових полів анкети є вказівка суми позики. Іноді трапляється так, що клієнт отримав схвалення, але сума кредиту набагато нижча тієї, що Ви називали.

З чим це пов'язано? Для усіх кредиторів дуже важлива платоспроможність позичальника. Якщо у Вас хороша кредитна історія, завжди вчасно погашалися кредити, але реальні офіційні доходи не відповідають запрошеним грошам, то фінансова структура може схвалити кредит, але на своїх умовах.

Звичайно ж, кожна людина має право вирішувати, брати або ні гроші, що пропонують зараз. Але потрібно врахувати той факт, що з кожною наступною позикою росте довіра і лояльність до клієнта. При незадовільній відповіді банку або мікрофінансової компанії позичальник може піти на діалог, пояснивши, що офіційний доход - це всього лише частина від загального доходу і надати безперечні аргументи та документацію. В цьому випадку кредитори можуть піти на зустріч і збільшити суму кредиту до тієї, яка потрібна.

Компанія CreditUP враховує всі варіанти доходів (білу і чорну зарплату) для того, щоб онлайн кредити видавалися як можна частіше. І головне, що людині не доводиться ходити у відділення, збирати усі довідки, просити допомогти поручителя і так далі, а сидячи за комп'ютером, оформити заявку на кредит, який буде автоматично схвалений через 20 секунд (найшвидші рішення про видачу кредиту по Україні). Без дзвінків і повідомлень поштою гроші на карту банку поступлять впродовж 1-2 хвилин.


 

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?