Як оформити кредит онлайн

Кредит онлайн - один з найшвидших способів узяти гроші в борг. Процес не займає надто багато часу і досить простий. Для отримання грошових коштів Вам потрібно буде зареєструватися і заповнити заявку на кредит, яка є на сайті, приміром, як в CreditUP.

Реєстрація займе близько хвилини часу. Далі варто покроково заповнити анкету заявки.

Пройшовши успішну авторизацію, у Вас з'явиться особистий кабінет клієнта;

  • - Ви вибираєте суму і термін кредиту
  • - Вводите особисті контактні дані(ПІБ, адреса, телефон, паспортні дані та ІПН);
  • - Додаєте фотографію особи;
  • -Прив'язуєте свою банківську карту і підтверджуєте її кодом, отриманим через смс-повідомлення;
  • - Приймаєте умови договору;
  • - Відправляєте на підтвердження;
  • - І отримуєте схвалений кредит онлайн.

Слід зазначити, що сума по позиці складає не більше 5000-7000 грн. Але не варто відразу ж брати максимально багато грошей, краще запросити від 1000 до 3000 грн Вірогідність видачі буде вищою. Краще брати невеликі позики онлайн і погашати їх в строк, таким чином, покращуючи свою кредитну історію, підвищуючи дисципліну поведінки і рейтинги на майбутнє.

Також мікрокредитування не розраховане на тривалий період, середній термін кредиту онлайн складає 15-30 днів, з можливістю пролонгації. Пам'ятайте, що вчасно погашений борг збільшує лояльність і покращує фінансове резюме позичальника.


 

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?