Кредит онлайн без довідки з 18 років

 

Перед тим, як звернутися в банк або мікрофінансову огранізацію, позичальникові потрібно розуміти, який вид кредиту він хоче взяти і на яких умовах. Залежно від обранної позики, клієнту необхідно буде підготувати перелік документів, який треба надати, оформляючи той чи інший кредит.

На випадок якщо Вам потрібна велика сума грошей, слід звернутися в банк. Відповідно, банківський клерк підкаже список важливих документів, без яких неможливо отримати кредит. Крім паспорта, довідки про доходи, фотографії, ІПН, позичальникові іноді доводиться погоджуватися на внесення заставного майна.

Коли ж клієнтові терміново потрібні гроші і немає часу на походи до відділення банку і збір документації, на допомогу приходять МФО. У таких випадках є ймовірність оформити кредит без довідки про доходи за лічені хвилини.

Для цього слід зайти на сайт фінансової компанії, вибрати суму кредиту, термін від 1 до 30 днів, заповнити онлайн заявку, і гроші на карту клієнта надійдуть моментально після автоматичного прийняття рішення за вісім секунд часу.

Тому, якщо позичальникові треба отримати кредит без довідки або застави, йому вигідніше взяти гроші в борг через мікрофінансову компанію, таку як CreditUP і, в добавок до вищевказаним перевагам, отримати знижку 50% на першу позику онлайн.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?