Кредит онлайн без довідки з 18 років

 

Перед тим, як звернутися в банк або мікрофінансову огранізацію, позичальникові потрібно розуміти, який вид кредиту він хоче взяти і на яких умовах. Залежно від обранної позики, клієнту необхідно буде підготувати перелік документів, який треба надати, оформляючи той чи інший кредит.

На випадок якщо Вам потрібна велика сума грошей, слід звернутися в банк. Відповідно, банківський клерк підкаже список важливих документів, без яких неможливо отримати кредит. Крім паспорта, довідки про доходи, фотографії, ІПН, позичальникові іноді доводиться погоджуватися на внесення заставного майна.

Коли ж клієнтові терміново потрібні гроші і немає часу на походи до відділення банку і збір документації, на допомогу приходять МФО. У таких випадках є ймовірність оформити кредит без довідки про доходи за лічені хвилини.

Для цього слід зайти на сайт фінансової компанії, вибрати суму кредиту, термін від 1 до 30 днів, заповнити онлайн заявку, і гроші на карту клієнта надійдуть моментально після автоматичного прийняття рішення за вісім секунд часу.

Тому, якщо позичальникові треба отримати кредит без довідки або застави, йому вигідніше взяти гроші в борг через мікрофінансову компанію, таку як CreditUP і, в добавок до вищевказаним перевагам, отримати знижку 50% на першу позику онлайн.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?