Кредитну історію можна покращити!

 

Кредитна історія будь-якої людини є головним аргументом того, чи зможе позичальник брати кредит при необхідності. В Україні існує бюро кредитних історій УБКІ, яке надає інформацію про позики, коли-небудь оформлених тим чи іншим клієнтом. Один раз в рік можна отримати довідку щодо Ваших кредитів від бюро безкоштовно.

Якщо Ви вирішили брати кредит, і хочете бути впевненими, що Вам його схвалять, слід звернутися в УБКІ, яке складе про Вас кредитне резюме. Бувають випадки, коли клієнт стикається з тим, що оформляє перший кредит і, відповідно, по ньому немає ніяких даних в базі. Це не завжди «грає на руку».

Основним критерієм хорошого позичальника є його поведінка в процесі отримання і погашення позики. Чим краще платник веде себе, тим більша ймовірність отримання наступного кредиту за зниженою ставкою і з більш високою сумою грошей.

Щоб не потрапити до чорного списку, потрібно уважно ознайомитися з договором, проконсультуватися з менеджером, пам'ятати про щомісячну суму погашення заборгованості та відсотків по ній, не допускати і дня прострочення платежу. Це не тільки підвищує довіру до позичальника, але й оберігає його від додаткових переплат і штрафів.

Бувають випадки, коли у клієнта є кредит, але він хоче взяти нову позику. Компанія має право відмовити, вважаючи, що позичальник планує одним кредитом перекрити інший, нарощуючи суму боргу і погіршуючи своє становище. А якщо є прострочення по заборгованості, то відмова буде однозначно.

Треба згадати і про клієнтів, які жодного разу не брали кредит, адже в їх випадку отримати гроші в борг теж складно. Слід завести свою кредитну історію, наприклад, оформити мікропозику на 5 днів на 1000 гривень, вчасно погасити і при повторному кредитуванні робити запит вже на більшу суму готівки.

Хочемо зазначити, що повністю посилатися на кредитну історію не можна, так як кожен випадок по клієнту індивідуальний і фінансова структура приймає рішення за своїми особистими суб'єктивними параметрами, в які входить дохід, вік, сімейний стан і т.д.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?