Як не зайти в прострочку?

 

Оформляючи кредит через інтернет або у відділенні банку, клієнт завжди вказує суму і термін, на який планує брати гроші в борг. Виходячи з цих даних, можна зрозуміти, коли слід погашати заборгованість.

Бувають ситуації, у зв'язку з якими, позичальник не в змозі оплатити кредит вчасно і тоді може піти в прострочення, що негативно відображається на його кредитній історії, а також, на сумі і відсотках, які починають зростати щодня.

Щоб уникнути додаткових переплат по позиці, розуміючи, що зараз оплатити всю заборгованість не в змозі, клієнту потрібно пролонгувати кредит, тобто оплатити тільки відсотки по позиці, без тіла кредиту.

Таким чином, позичальник зможе зберегти лояльність фінансової структури до себе і не збільшувати процентну ставку, яка росте при простроченні платежу.

Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете дізнатися, як можна пролонгувати кредит, зверніться в службу підтримки за електронною адресою: office@creditup.com.ua або зателефонуйте         +38(098)304-77-55, +38(050)304-77-55.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?