Як не зайти в прострочку?

 

Оформляючи кредит через інтернет або у відділенні банку, клієнт завжди вказує суму і термін, на який планує брати гроші в борг. Виходячи з цих даних, можна зрозуміти, коли слід погашати заборгованість.

Бувають ситуації, у зв'язку з якими, позичальник не в змозі оплатити кредит вчасно і тоді може піти в прострочення, що негативно відображається на його кредитній історії, а також, на сумі і відсотках, які починають зростати щодня.

Щоб уникнути додаткових переплат по позиці, розуміючи, що зараз оплатити всю заборгованість не в змозі, клієнту потрібно пролонгувати кредит, тобто оплатити тільки відсотки по позиці, без тіла кредиту.

Таким чином, позичальник зможе зберегти лояльність фінансової структури до себе і не збільшувати процентну ставку, яка росте при простроченні платежу.

Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете дізнатися, як можна пролонгувати кредит, зверніться в службу підтримки за електронною адресою: office@creditup.com.ua або зателефонуйте         +38(098)304-77-55, +38(050)304-77-55.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?