Як не зайти в прострочку?

 

Оформляючи кредит через інтернет або у відділенні банку, клієнт завжди вказує суму і термін, на який планує брати гроші в борг. Виходячи з цих даних, можна зрозуміти, коли слід погашати заборгованість.

Бувають ситуації, у зв'язку з якими, позичальник не в змозі оплатити кредит вчасно і тоді може піти в прострочення, що негативно відображається на його кредитній історії, а також, на сумі і відсотках, які починають зростати щодня.

Щоб уникнути додаткових переплат по позиці, розуміючи, що зараз оплатити всю заборгованість не в змозі, клієнту потрібно пролонгувати кредит, тобто оплатити тільки відсотки по позиці, без тіла кредиту.

Таким чином, позичальник зможе зберегти лояльність фінансової структури до себе і не збільшувати процентну ставку, яка росте при простроченні платежу.

Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете дізнатися, як можна пролонгувати кредит, зверніться в службу підтримки за електронною адресою: office@creditup.com.ua або зателефонуйте         +38(098)304-77-55, +38(050)304-77-55.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?