Як не зайти в прострочку?

 

Оформляючи кредит через інтернет або у відділенні банку, клієнт завжди вказує суму і термін, на який планує брати гроші в борг. Виходячи з цих даних, можна зрозуміти, коли слід погашати заборгованість.

Бувають ситуації, у зв'язку з якими, позичальник не в змозі оплатити кредит вчасно і тоді може піти в прострочення, що негативно відображається на його кредитній історії, а також, на сумі і відсотках, які починають зростати щодня.

Щоб уникнути додаткових переплат по позиці, розуміючи, що зараз оплатити всю заборгованість не в змозі, клієнту потрібно пролонгувати кредит, тобто оплатити тільки відсотки по позиці, без тіла кредиту.

Таким чином, позичальник зможе зберегти лояльність фінансової структури до себе і не збільшувати процентну ставку, яка росте при простроченні платежу.

Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете дізнатися, як можна пролонгувати кредит, зверніться в службу підтримки за електронною адресою: office@creditup.com.ua або зателефонуйте         +38(098)304-77-55, +38(050)304-77-55.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?