Скільки можна накопити бонусів?

 

Компанія CreditUP з січня 2017 запустила програму лояльності BonusUP, мета якої допомагати нашим клієнтам економити на кредитах. Бонусні гривні починають накопичуватися з моменту першого оформлення позики.

Після того, як користувач зареєструвався і оформив кредит онлайн, йому нараховуються 25 бонусів. Залежно від терміну позики і грошової суми, клієнту накопичуються основні бонуси, які він зможе використовувати при повторному отриманні кредиту.

Бонусні гривні можна використовувати при погашенні заборгованості або ж накопичувати протягом року. Немає обмежень за датою використання бонусів, але з метою економії на кредитах, рекомендуємо погашати борг зібраними раніше бонусними гривнями.

А до кінця місяця, всі клієнти, що оформили кредит в березні 2017 року, автоматично потрапляють в розіграш двох новітніх гаджетів - iPad і iPhone Apple. Поспішайте, до закінчення акції залишилося 5 днів!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?