Скільки можна накопити бонусів?

 

Компанія CreditUP з січня 2017 запустила програму лояльності BonusUP, мета якої допомагати нашим клієнтам економити на кредитах. Бонусні гривні починають накопичуватися з моменту першого оформлення позики.

Після того, як користувач зареєструвався і оформив кредит онлайн, йому нараховуються 25 бонусів. Залежно від терміну позики і грошової суми, клієнту накопичуються основні бонуси, які він зможе використовувати при повторному отриманні кредиту.

Бонусні гривні можна використовувати при погашенні заборгованості або ж накопичувати протягом року. Немає обмежень за датою використання бонусів, але з метою економії на кредитах, рекомендуємо погашати борг зібраними раніше бонусними гривнями.

А до кінця місяця, всі клієнти, що оформили кредит в березні 2017 року, автоматично потрапляють в розіграш двох новітніх гаджетів - iPad і iPhone Apple. Поспішайте, до закінчення акції залишилося 5 днів!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?