Скільки можна накопити бонусів?

 

Компанія CreditUP з січня 2017 запустила програму лояльності BonusUP, мета якої допомагати нашим клієнтам економити на кредитах. Бонусні гривні починають накопичуватися з моменту першого оформлення позики.

Після того, як користувач зареєструвався і оформив кредит онлайн, йому нараховуються 25 бонусів. Залежно від терміну позики і грошової суми, клієнту накопичуються основні бонуси, які він зможе використовувати при повторному отриманні кредиту.

Бонусні гривні можна використовувати при погашенні заборгованості або ж накопичувати протягом року. Немає обмежень за датою використання бонусів, але з метою економії на кредитах, рекомендуємо погашати борг зібраними раніше бонусними гривнями.

А до кінця місяця, всі клієнти, що оформили кредит в березні 2017 року, автоматично потрапляють в розіграш двох новітніх гаджетів - iPad і iPhone Apple. Поспішайте, до закінчення акції залишилося 5 днів!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?