Як CreditUP вручав перший приз переможцеві!

 

В п'ятницю, 28 жовтня ми розіграли, як і обіцяли, перший подарунок - 2 квитки на концерт Меладзе в Києві в Палаці "Україна" на 29 жовтня. І оскільки це наш перший осінній розіграш, ми вирішили особисто передати приз нашому переможцеві.

Нею виявилася Киянка, на ім'я Лариса, за словами якої, це була її перша перемога в житті, і ні вона, ні її сім'я до останнього не вірили, що таке дійсно могло статися.

Нам довелося трохи покататися, оскільки наш призер прихворіла і не змогла прийти за подарунком в призначений час у вказане місце - НПМ "Україна". Тому ми поїхали особисто в руки передати квитки нашій переможниці, щоб не було ніяких сумнівів.
Усі подробиці нагородження дивіться в наших відео.

І ось ми вже під’їхали до будинку Лариси.
Так що оформляйте кредити онлайн в нічний час, з 21: 00 до 06: 00, і беріть участь в наших розіграшах цінних призів та подарунків, а також отримаєте знижку 50% на перший кредит онлайн до 12 листопада 2016 року.

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?