Як CreditUP вручав перший приз переможцеві!

 

В п'ятницю, 28 жовтня ми розіграли, як і обіцяли, перший подарунок - 2 квитки на концерт Меладзе в Києві в Палаці "Україна" на 29 жовтня. І оскільки це наш перший осінній розіграш, ми вирішили особисто передати приз нашому переможцеві.

Нею виявилася Киянка, на ім'я Лариса, за словами якої, це була її перша перемога в житті, і ні вона, ні її сім'я до останнього не вірили, що таке дійсно могло статися.

Нам довелося трохи покататися, оскільки наш призер прихворіла і не змогла прийти за подарунком в призначений час у вказане місце - НПМ "Україна". Тому ми поїхали особисто в руки передати квитки нашій переможниці, щоб не було ніяких сумнівів.
Усі подробиці нагородження дивіться в наших відео.

І ось ми вже під’їхали до будинку Лариси.
Так що оформляйте кредити онлайн в нічний час, з 21: 00 до 06: 00, і беріть участь в наших розіграшах цінних призів та подарунків, а також отримаєте знижку 50% на перший кредит онлайн до 12 листопада 2016 року.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?