Як узяти кредит вперше

 

Кредитування останнім часом для багатьох стало необхідною частиною життя. Деякі вважають, що кредити - це щось погане, але давайте подивимося з боку клієнта. Іноді позичальник оформляє кредит не тому, що йому потрібні терміново гроші, а так склалися обставини саме сьогодні. Приміром, проходить акція один день і надається знижка на товари або послуги протягом доби, а потрібна сума буде тільки післязавтра, ось і виникає потреба швидко взяти гроші у борг.

Немає нічого простішого, ніж оформити кредит онлайн. Це самий кращий варіант, коли клієнтові не потрібно йти у відділення банку або інші фінансові структури, збирати пакеь необхідних документів, писати заяву, пред’явити довідку про доходи і тому подібне. Сидячи в офісі або удома на дивані, відкривши комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон, підключених до інтернету, можна оформити заявку на кредит онлайн. Процес займає 10-15 хвилин. Результат про видачу позики розраховується досить швидко: після введення контактних даних і підтвердження умов договору. У випадку, як з CreditUP, рішення приймаються автоматично за 20 секунд - це найшвидше схвалення видачі кредиту в Україні.

Але потрібно врахувати такий факт: якщо Ви берете кредит онлайн уперше, не слід розраховувати на велику суму грошей, оскільки кредитор нічого ще про Вас не знає і Ваша кредитна історія зовсім нова, щоб оцінити платоспроможність і вірогідність повернення позики.

Кредит онлайн - дуже зручний спосіб отримати гроші на банківську картку за пару хвилин без довідок, запорук і поручительств. Також до 12 листопада 2016 року отримаєте знижку 50% на перший кредит онлайн!!!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?