Взяти кредит по чужому паспорту! Чим це загрожує?

Останнім часом вже не в новинку чути про афери і шахрайства, пов'язані з втратою паспорта. Особливо ця проблема відноситься до оформлення кредитів абсолютно незнайомими людьми.

Якщо Ви виявили, що паспорт пропав, то потрібно негайно звернутися в поліцію і написати заяву про загублений документ, а також узяти корінець з вказаною датою, підписом і печаткою про складений протокол в той період часу.

Найпоширенішим способом використання паспорта серед зловмисників є заміна фотографій особи. Частенько аферисти працюють не самостійно, а групою, і можуть знайти схожу зовні людину, що полегшує їх незаконні діяння.

За умови, що Ви звернулися вчасно в органи внутрішніх справ і вони, у свою чергу, повідомили по усіх інстанціях про втрату, шахраї, що бажають узяти кредит, відразу ж будуть викриті і справу передадуть в прокуратуру.

В іншому випадку можна сильно постраждати, оскільки при хорошій кредитній історії, ймовірно, видадуть кредит на велику суму, а може і не один, і навіть не в одному, а декількох фінансових структурах.

Звичайно, у Вас виникне питання, як уберегтися від таких злочинів. Відповідь проста - будьте уважні до особистих цінних речей і документів, не передавайте їх третім особам, тримайте все у своєму полі зору. Відносьтеся з обережністю і до ксерокопій, адже й вони можуть бути використані проти Вас.

CreditUP перевіряє всі дані надзвичайно ретельно, тому що взяти кредит онлайн може хто-завгодно, вказавши при цьому чиї-завгодно дані. Тому є процедура посвідчення особи і збігу паспортних даних, ІПН, зробленою онлайн фотографією, які аналізуються і підтверджують або ні особу клієнта на 100%.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?