Взяти кредит по чужому паспорту! Чим це загрожує?

Останнім часом вже не в новинку чути про афери і шахрайства, пов'язані з втратою паспорта. Особливо ця проблема відноситься до оформлення кредитів абсолютно незнайомими людьми.

Якщо Ви виявили, що паспорт пропав, то потрібно негайно звернутися в поліцію і написати заяву про загублений документ, а також узяти корінець з вказаною датою, підписом і печаткою про складений протокол в той період часу.

Найпоширенішим способом використання паспорта серед зловмисників є заміна фотографій особи. Частенько аферисти працюють не самостійно, а групою, і можуть знайти схожу зовні людину, що полегшує їх незаконні діяння.

За умови, що Ви звернулися вчасно в органи внутрішніх справ і вони, у свою чергу, повідомили по усіх інстанціях про втрату, шахраї, що бажають узяти кредит, відразу ж будуть викриті і справу передадуть в прокуратуру.

В іншому випадку можна сильно постраждати, оскільки при хорошій кредитній історії, ймовірно, видадуть кредит на велику суму, а може і не один, і навіть не в одному, а декількох фінансових структурах.

Звичайно, у Вас виникне питання, як уберегтися від таких злочинів. Відповідь проста - будьте уважні до особистих цінних речей і документів, не передавайте їх третім особам, тримайте все у своєму полі зору. Відносьтеся з обережністю і до ксерокопій, адже й вони можуть бути використані проти Вас.

CreditUP перевіряє всі дані надзвичайно ретельно, тому що взяти кредит онлайн може хто-завгодно, вказавши при цьому чиї-завгодно дані. Тому є процедура посвідчення особи і збігу паспортних даних, ІПН, зробленою онлайн фотографією, які аналізуються і підтверджують або ні особу клієнта на 100%.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?