Взяти кредит по чужому паспорту! Чим це загрожує?

Останнім часом вже не в новинку чути про афери і шахрайства, пов'язані з втратою паспорта. Особливо ця проблема відноситься до оформлення кредитів абсолютно незнайомими людьми.

Якщо Ви виявили, що паспорт пропав, то потрібно негайно звернутися в поліцію і написати заяву про загублений документ, а також узяти корінець з вказаною датою, підписом і печаткою про складений протокол в той період часу.

Найпоширенішим способом використання паспорта серед зловмисників є заміна фотографій особи. Частенько аферисти працюють не самостійно, а групою, і можуть знайти схожу зовні людину, що полегшує їх незаконні діяння.

За умови, що Ви звернулися вчасно в органи внутрішніх справ і вони, у свою чергу, повідомили по усіх інстанціях про втрату, шахраї, що бажають узяти кредит, відразу ж будуть викриті і справу передадуть в прокуратуру.

В іншому випадку можна сильно постраждати, оскільки при хорошій кредитній історії, ймовірно, видадуть кредит на велику суму, а може і не один, і навіть не в одному, а декількох фінансових структурах.

Звичайно, у Вас виникне питання, як уберегтися від таких злочинів. Відповідь проста - будьте уважні до особистих цінних речей і документів, не передавайте їх третім особам, тримайте все у своєму полі зору. Відносьтеся з обережністю і до ксерокопій, адже й вони можуть бути використані проти Вас.

CreditUP перевіряє всі дані надзвичайно ретельно, тому що взяти кредит онлайн може хто-завгодно, вказавши при цьому чиї-завгодно дані. Тому є процедура посвідчення особи і збігу паспортних даних, ІПН, зробленою онлайн фотографією, які аналізуються і підтверджують або ні особу клієнта на 100%.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?