Оформляємо кредит під Новий рік й отримуємо подарунки!

 

Скоро Новий рік - час подарунків і святкового настрою, приємних сюрпризів і незабутніх моментів. Тому, компанія CreditUP вирішила вже зараз порадувати усіх клієнтів, які продовжують користуватися нашим сервісом.

І завтра, 10 грудня 2016 року, ми запрошуємо усіх на нашу ялинку. Заходьте до нас на сайт і забирайте свої подарунки. Кожен наш клієнт обов'язково отримає приємний подаруночок, якщо хоч би один раз оформляв кредит онлайн через наш ресурс і погасив його.

Усі правила, умови участі, найменування подарунків будуть опубліковані завтра як на сайті, так і на офіційних сторінках компанії в соціальних мережах. А ми, у свою чергу, потурбуємося про те, щоб жоден з наших клієнтів не залишився без новорічного подарунка!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?