Оформляємо кредит під Новий рік й отримуємо подарунки!

 

Скоро Новий рік - час подарунків і святкового настрою, приємних сюрпризів і незабутніх моментів. Тому, компанія CreditUP вирішила вже зараз порадувати усіх клієнтів, які продовжують користуватися нашим сервісом.

І завтра, 10 грудня 2016 року, ми запрошуємо усіх на нашу ялинку. Заходьте до нас на сайт і забирайте свої подарунки. Кожен наш клієнт обов'язково отримає приємний подаруночок, якщо хоч би один раз оформляв кредит онлайн через наш ресурс і погасив його.

Усі правила, умови участі, найменування подарунків будуть опубліковані завтра як на сайті, так і на офіційних сторінках компанії в соціальних мережах. А ми, у свою чергу, потурбуємося про те, щоб жоден з наших клієнтів не залишився без новорічного подарунка!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?