Взяти кредит онлайн швидше, ніж випити чашку кави!

Часто ми стикаємося з ситуаціями, коли нам терміново потрібні гроші, а до зарплати ще далеко, та й у знайомих черговий раз незручно брати у борг. Але саме сьогодні і зараз потрібна певна сума грошей, щоб сплатити рахунки, встигнути купити за акційною ціною товар або послугу, сплатити путівку на відпочинок, квитки на потяг і багато чого іншого.

В цьому випадку виникає питання: "Де швидко взяти гроші"? Можна, звичайно, віднести в ломбард і закласти свої цінні речі або звернутися в банк, де розглядатимуть заявку від декількох днів до декількох місяців, а можна скористатися послугами онлайн кредитування, які надає компанія CreditUP.

Процес оформлення заявки на кредит онлайн займає не більше 5-ти хвилин. Сидячи вдома за комп'ютером або використовуючи смартфон, слід пройти процедуру реєстрації, де вказати свої контакти: ПІБ, адресу проживання, суму і мету позики, термін погашення, внести паспортні дані й ІПН, зробити фотографію, прив'язати карту банку і ознайомиться з умовами. Довідки про доходи, інформацію про майно, поручителів не потрібно.

Правильно заповнена анкета спрямовується до нас, де впродовж 20 секунд приймається рішення про видачу кредиту. Гроші на карту банку поступають через 2 хвилини після схвалення видачі позики.

Щоб не виникло питань і непередбачених ситуацій, звертаємо Вашу увагу на наступні важливі нюанси:

  • - вибирайте суму кредиту, виходячи з особистих доходів, оцінюючи свої можливості сплатити взятий борг;
  • - вказуйте термін, коли Ви точно зможете погасити заборгованість, тоді не виникне вірогідність прострочення платежу;
  • - з будь-якими питаннями варто звернутися в службу підтримки, написавши за електронною адресою office@creditup.com.ua або зателефонувавши 38 050 315 06 11.

Ще більшим плюсом узяти кредит онлайн являється те, що це можна здійснити як у буденні дні, так і на вихідних, у будь-який час дня і ночі. Ми працюємо, щоб робити Ваше життя легшим!


 


 

 

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?