Подарунок за лайк та репост!

Наближається свято Св. Валентина, який відзначають у всьому світі. У цей день закохані люди дарують один одному подарунки, що асоціюються з любов'ю і романтикою.

Компанія CreditUP вирішила додати трохи свята і радісного настрою своїм відвідувачам і розіграти сертифікати від магазину Цитрус. Для цього не обов'язково брати кредит або бути нашим клієнтом. Для участі достатньо зробити наступні кроки:

1) Поставити «Лайк» ( «подобається», «підписатися на сторінку») сторінці на Фейсбук, Вконтакі, Однокласниках, Твіттер або Гугл Плюс.

2) Поставити лайк під цим постом на нашій сторінці в одній із соцмереж.

3) Зробити репост (поділитися) на свою сторінку даного поста.

Акція діє з 06 до 14 лютого включно. 15 лютого 2017 роки ми розіграємо за допомогою RANDOM.ORG два сертифікати по 1000 грн кожен для перших двох переможців по списку і три сертифікати по 200 грн кожен для наступних трьох за списком.

Якщо з якихось причин переможець відмовляється від подарунка, то право отримати сертифікат переходить до наступного за списком.

Вся інформація з розіграшу призів буде опублікована 15-го лютого на сайті компанії, а також на офіційних сторінках в соцмережах.

Подаруйте свято собі та Вашим коханим разом з компанією CreditUP!

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?