Подарунок за лайк та репост!

Наближається свято Св. Валентина, який відзначають у всьому світі. У цей день закохані люди дарують один одному подарунки, що асоціюються з любов'ю і романтикою.

Компанія CreditUP вирішила додати трохи свята і радісного настрою своїм відвідувачам і розіграти сертифікати від магазину Цитрус. Для цього не обов'язково брати кредит або бути нашим клієнтом. Для участі достатньо зробити наступні кроки:

1) Поставити «Лайк» ( «подобається», «підписатися на сторінку») сторінці на Фейсбук, Вконтакі, Однокласниках, Твіттер або Гугл Плюс.

2) Поставити лайк під цим постом на нашій сторінці в одній із соцмереж.

3) Зробити репост (поділитися) на свою сторінку даного поста.

Акція діє з 06 до 14 лютого включно. 15 лютого 2017 роки ми розіграємо за допомогою RANDOM.ORG два сертифікати по 1000 грн кожен для перших двох переможців по списку і три сертифікати по 200 грн кожен для наступних трьох за списком.

Якщо з якихось причин переможець відмовляється від подарунка, то право отримати сертифікат переходить до наступного за списком.

Вся інформація з розіграшу призів буде опублікована 15-го лютого на сайті компанії, а також на офіційних сторінках в соцмережах.

Подаруйте свято собі та Вашим коханим разом з компанією CreditUP!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?