Останній день супер акції!

 

Так уже повелося, що компанія CreditUP любить радувати своїх клієнтів і щомісяця готує безліч сюрпризів. Березень місяць не став винятком. Більш того, ми вирішили провести кілька розіграшів, щоб ще більше користувачів мали можливість отримати подарунки за оформлення кредитів онлайн.

Перша акція «3 Сертифікати по 1000 гривень» вже знайшла своїх трьох щасливчиків, які виграли свій подарунок, отримавши перший кредит онлайн через наш сервіс мікрокредитування.

Друга акція проводилася серед підписантів нашої офіційній сторінки в соціальних мережах. За лайк і репост, троє переможців отримали в нагороду до 8-го березня чудові букети квітів.

І ось підходить до закінчення наш головний розіграш місяця - 2 подарунка за кредит в березні. iPhone Apple буде розіграний серед усіх нових користувачів, які оформили кредит онлайн вперше на нашому сайті в рамках місяця, а iPad Apple - між повторними клієнтами, також взявших позику в березні.

Щоб стати учасником і виграти головні подарунки місяця, потрібно оформити кредит онлайн з 01.03.17 до 31.03.17 включно і вже в понеділок, 03 квітня 2017 року, ми розіграємо два супер приза між учасниками акції.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?