Останній день супер акції!

 

Так уже повелося, що компанія CreditUP любить радувати своїх клієнтів і щомісяця готує безліч сюрпризів. Березень місяць не став винятком. Більш того, ми вирішили провести кілька розіграшів, щоб ще більше користувачів мали можливість отримати подарунки за оформлення кредитів онлайн.

Перша акція «3 Сертифікати по 1000 гривень» вже знайшла своїх трьох щасливчиків, які виграли свій подарунок, отримавши перший кредит онлайн через наш сервіс мікрокредитування.

Друга акція проводилася серед підписантів нашої офіційній сторінки в соціальних мережах. За лайк і репост, троє переможців отримали в нагороду до 8-го березня чудові букети квітів.

І ось підходить до закінчення наш головний розіграш місяця - 2 подарунка за кредит в березні. iPhone Apple буде розіграний серед усіх нових користувачів, які оформили кредит онлайн вперше на нашому сайті в рамках місяця, а iPad Apple - між повторними клієнтами, також взявших позику в березні.

Щоб стати учасником і виграти головні подарунки місяця, потрібно оформити кредит онлайн з 01.03.17 до 31.03.17 включно і вже в понеділок, 03 квітня 2017 року, ми розіграємо два супер приза між учасниками акції.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?