Отримайте максимум сьогодні!

 

Ну ось і закінчується чергова весна, а з нею і підходять до свого завершення наші акційні травневі пропозиції. І щоб встигнути скористатися ними, слід оформити кредит онлайн через сервіс кредитування CreditUP вже сьогодні.

Давайте ж розберемося, який максимум можна отримати в останній день травня? Для всіх нових клієнтів, тобто тих, які раніше не брали позики на нашому сайті, діє знижка 50% на перший кредит. Таким чином, користувач отримує 0,95% в день, замість 1,9%.

Крім цього, завдяки програмі лояльності, оформити кредит онлайн можна з додатковими бонусами - даруємо привітальні 25 бонусних гривень на рахунок в особистому кабінеті. А якщо у клієнта в цьому місяці День народження - ще 50 подарункових гривень від компанії.

Для постійних клієнтів діє своя система накопичення бонусів, якими можна погашати заборгованість. Їх кількість варіюється в залежності від суми позики і терміну кредитування. Також, в цьому місяці, більшість, у знак подяки і довіри нашому сервісу, має можливість отримати додаткові бонусні гривні після того, як взьмуть гроші в кредит.

А найважливішим моментом, який пропонує КредитАП, став спільний проект компанії з нашими клієнтами за програмою «Приведи друга», завдяки якій агенти та користувачі заробляють реальні гроші і збільшують свої доходи.

Завтра ми зустрінемо жаркий червень і розповімо про плани на літо, ну а поки що скористайтеся останнім шансом весняних пропозицій від CreditUP лише 31 травня 2017 года!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?