Отримайте максимум сьогодні!

 

Ну ось і закінчується чергова весна, а з нею і підходять до свого завершення наші акційні травневі пропозиції. І щоб встигнути скористатися ними, слід оформити кредит онлайн через сервіс кредитування CreditUP вже сьогодні.

Давайте ж розберемося, який максимум можна отримати в останній день травня? Для всіх нових клієнтів, тобто тих, які раніше не брали позики на нашому сайті, діє знижка 50% на перший кредит. Таким чином, користувач отримує 0,95% в день, замість 1,9%.

Крім цього, завдяки програмі лояльності, оформити кредит онлайн можна з додатковими бонусами - даруємо привітальні 25 бонусних гривень на рахунок в особистому кабінеті. А якщо у клієнта в цьому місяці День народження - ще 50 подарункових гривень від компанії.

Для постійних клієнтів діє своя система накопичення бонусів, якими можна погашати заборгованість. Їх кількість варіюється в залежності від суми позики і терміну кредитування. Також, в цьому місяці, більшість, у знак подяки і довіри нашому сервісу, має можливість отримати додаткові бонусні гривні після того, як взьмуть гроші в кредит.

А найважливішим моментом, який пропонує КредитАП, став спільний проект компанії з нашими клієнтами за програмою «Приведи друга», завдяки якій агенти та користувачі заробляють реальні гроші і збільшують свої доходи.

Завтра ми зустрінемо жаркий червень і розповімо про плани на літо, ну а поки що скористайтеся останнім шансом весняних пропозицій від CreditUP лише 31 травня 2017 года!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?