Отримайте максимум сьогодні!

 

Ну ось і закінчується чергова весна, а з нею і підходять до свого завершення наші акційні травневі пропозиції. І щоб встигнути скористатися ними, слід оформити кредит онлайн через сервіс кредитування CreditUP вже сьогодні.

Давайте ж розберемося, який максимум можна отримати в останній день травня? Для всіх нових клієнтів, тобто тих, які раніше не брали позики на нашому сайті, діє знижка 50% на перший кредит. Таким чином, користувач отримує 0,95% в день, замість 1,9%.

Крім цього, завдяки програмі лояльності, оформити кредит онлайн можна з додатковими бонусами - даруємо привітальні 25 бонусних гривень на рахунок в особистому кабінеті. А якщо у клієнта в цьому місяці День народження - ще 50 подарункових гривень від компанії.

Для постійних клієнтів діє своя система накопичення бонусів, якими можна погашати заборгованість. Їх кількість варіюється в залежності від суми позики і терміну кредитування. Також, в цьому місяці, більшість, у знак подяки і довіри нашому сервісу, має можливість отримати додаткові бонусні гривні після того, як взьмуть гроші в кредит.

А найважливішим моментом, який пропонує КредитАП, став спільний проект компанії з нашими клієнтами за програмою «Приведи друга», завдяки якій агенти та користувачі заробляють реальні гроші і збільшують свої доходи.

Завтра ми зустрінемо жаркий червень і розповімо про плани на літо, ну а поки що скористайтеся останнім шансом весняних пропозицій від CreditUP лише 31 травня 2017 года!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?