МЕГА КРУТИЙ ПОДАРУНОК від компанії CreditUP!

Як і обіцяли раніше, компанія CreditUP, з приходом весни, вирішила всіх порадувати новими пропозиціями та акціями, які запускаємо вже сьогодні. Протягом місяця, як наші постійні, так і нові клієнти, зможуть взяти участь у розіграші двох головних призів.

З 02.03.17 до 31.03.17 включно, всі нові клієнти, які оформлять кредит онлайн вперше на нашому сайті https://creditup.com.ua/, автоматично приймуть участь у розіграші IPhone Apple.

Основні правила акції:

1) Клієнт раніше не брав кредити в компанії CreditUP (ТОВ «ФЕЛЛФІН»);

2) Учасником акції стає новий клієнт, який отримає кредит в період з 02.03.17 до 31.03.17 включно до завершення акції;

3) Оформити перший кредит онлайн слід на 3 дні і більше (позики, отримані на 1 або 2 дні, не допускаються до участі в розіграші).

Також, для наших постійних клієнтів, в цей же період, з 02 до 31 березня 2017 року, ми розіграємо не менш стильний і корисний гаджет - IPad Apple.

Основні правила акції:

1) Допускається клієнт, який раніше взяв на нашому сайті як мінімум один кредит.

2) Постійний клієнт, який отримає кредит онлайн в період з 02.03.17 до 31.03.17 включно, автоматично візьме участь у розіграші призу.

3) Оформити кредит слід на 3 дні і більше (позики, отримані на 1 або 2 дні, не допускаються до участі в розіграші).

Якщо клієнт протягом місяця оформив кілька кредитів, то в акції бере участь тільки одна (перша за рахунком) позика.

А 31 березня, о 15:00, акція буде припинена, і в прямому ефірі ми розіграємо два СУПЕР ПРИЗА. Трансляція відбудеться на нашій офіційній сторінці в Фейсбук - https://www.facebook.com/creditup.ua/, а всі подробиці будуть опубліковані на сайті і на наших сторінках в соціальних мережах.

Бажаємо Всім удачі і щоб мрії ставали реальністю!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?