МЕГА КРУТИЙ ПОДАРУНОК від компанії CreditUP!

Як і обіцяли раніше, компанія CreditUP, з приходом весни, вирішила всіх порадувати новими пропозиціями та акціями, які запускаємо вже сьогодні. Протягом місяця, як наші постійні, так і нові клієнти, зможуть взяти участь у розіграші двох головних призів.

З 02.03.17 до 31.03.17 включно, всі нові клієнти, які оформлять кредит онлайн вперше на нашому сайті https://creditup.com.ua/, автоматично приймуть участь у розіграші IPhone Apple.

Основні правила акції:

1) Клієнт раніше не брав кредити в компанії CreditUP (ТОВ «ФЕЛЛФІН»);

2) Учасником акції стає новий клієнт, який отримає кредит в період з 02.03.17 до 31.03.17 включно до завершення акції;

3) Оформити перший кредит онлайн слід на 3 дні і більше (позики, отримані на 1 або 2 дні, не допускаються до участі в розіграші).

Також, для наших постійних клієнтів, в цей же період, з 02 до 31 березня 2017 року, ми розіграємо не менш стильний і корисний гаджет - IPad Apple.

Основні правила акції:

1) Допускається клієнт, який раніше взяв на нашому сайті як мінімум один кредит.

2) Постійний клієнт, який отримає кредит онлайн в період з 02.03.17 до 31.03.17 включно, автоматично візьме участь у розіграші призу.

3) Оформити кредит слід на 3 дні і більше (позики, отримані на 1 або 2 дні, не допускаються до участі в розіграші).

Якщо клієнт протягом місяця оформив кілька кредитів, то в акції бере участь тільки одна (перша за рахунком) позика.

А 31 березня, о 15:00, акція буде припинена, і в прямому ефірі ми розіграємо два СУПЕР ПРИЗА. Трансляція відбудеться на нашій офіційній сторінці в Фейсбук - https://www.facebook.com/creditup.ua/, а всі подробиці будуть опубліковані на сайті і на наших сторінках в соціальних мережах.

Бажаємо Всім удачі і щоб мрії ставали реальністю!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?