В якій валюті краще брати кредит

В Україні допускається кредитування в декількох валютах. Оформити і отримати кредит можна в гривнах, доларах і євро. Але в нинішніх економічних умовах потрібно врахувати безліч чинників, перш ніж вибирати грошову одиницю позики.

Процентна ставка по долару і євро нижча гривневої. Такий валютний кредит підійде клієнтові, чия заробітна плата виплачується в умовних одиницях, або ж прив'язана до курсу валюти. В цьому випадку позичальник не переживатиме про зростання долара чи євро, і, природно, заощадить на процентній ставці.

Якщо ж Ваші доходи виключно в гривні, то брати валютні кредити небезпечно і ризиковано, оскільки при постійних скачках курсів у.о. і девальвації гривни, Ви потрапите в пастку і насилу зможете розрахуватися з узятою позикою.

Але не поспішаєте з висновками та оцінками, який кредит Вам підходить краще. НБУ, проводячи політику зміцнення гривні, стимулює банки підвищувати процентні ставки за валютними кредитами.

Враховуючи чинники і стан економіки, а також Ваш особистий фінансовий стан, набагато правильніше зробити калькуляцію позики, включаючи терміни, ефективну ставку за кредитом, індекс інфляції, ризики по зміні курсів валют і інше. Краще звернутися по допомогу до фахівця або попросити Вашого менеджера зробити прорахунки.

Зараз багато фінансових структур створюють калькулятори, де, вказавши суму і термін, можна отримати дані по кредиту, як, приміром, на сайті CreditUP, що прояснює всю картину в цілому.


 

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?