В якій валюті краще брати кредит

В Україні допускається кредитування в декількох валютах. Оформити і отримати кредит можна в гривнах, доларах і євро. Але в нинішніх економічних умовах потрібно врахувати безліч чинників, перш ніж вибирати грошову одиницю позики.

Процентна ставка по долару і євро нижча гривневої. Такий валютний кредит підійде клієнтові, чия заробітна плата виплачується в умовних одиницях, або ж прив'язана до курсу валюти. В цьому випадку позичальник не переживатиме про зростання долара чи євро, і, природно, заощадить на процентній ставці.

Якщо ж Ваші доходи виключно в гривні, то брати валютні кредити небезпечно і ризиковано, оскільки при постійних скачках курсів у.о. і девальвації гривни, Ви потрапите в пастку і насилу зможете розрахуватися з узятою позикою.

Але не поспішаєте з висновками та оцінками, який кредит Вам підходить краще. НБУ, проводячи політику зміцнення гривні, стимулює банки підвищувати процентні ставки за валютними кредитами.

Враховуючи чинники і стан економіки, а також Ваш особистий фінансовий стан, набагато правильніше зробити калькуляцію позики, включаючи терміни, ефективну ставку за кредитом, індекс інфляції, ризики по зміні курсів валют і інше. Краще звернутися по допомогу до фахівця або попросити Вашого менеджера зробити прорахунки.

Зараз багато фінансових структур створюють калькулятори, де, вказавши суму і термін, можна отримати дані по кредиту, як, приміром, на сайті CreditUP, що прояснює всю картину в цілому.


 

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?