В якій валюті краще брати кредит

В Україні допускається кредитування в декількох валютах. Оформити і отримати кредит можна в гривнах, доларах і євро. Але в нинішніх економічних умовах потрібно врахувати безліч чинників, перш ніж вибирати грошову одиницю позики.

Процентна ставка по долару і євро нижча гривневої. Такий валютний кредит підійде клієнтові, чия заробітна плата виплачується в умовних одиницях, або ж прив'язана до курсу валюти. В цьому випадку позичальник не переживатиме про зростання долара чи євро, і, природно, заощадить на процентній ставці.

Якщо ж Ваші доходи виключно в гривні, то брати валютні кредити небезпечно і ризиковано, оскільки при постійних скачках курсів у.о. і девальвації гривни, Ви потрапите в пастку і насилу зможете розрахуватися з узятою позикою.

Але не поспішаєте з висновками та оцінками, який кредит Вам підходить краще. НБУ, проводячи політику зміцнення гривні, стимулює банки підвищувати процентні ставки за валютними кредитами.

Враховуючи чинники і стан економіки, а також Ваш особистий фінансовий стан, набагато правильніше зробити калькуляцію позики, включаючи терміни, ефективну ставку за кредитом, індекс інфляції, ризики по зміні курсів валют і інше. Краще звернутися по допомогу до фахівця або попросити Вашого менеджера зробити прорахунки.

Зараз багато фінансових структур створюють калькулятори, де, вказавши суму і термін, можна отримати дані по кредиту, як, приміром, на сайті CreditUP, що прояснює всю картину в цілому.


 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?