УБКІ запускає біометричну фотоверифікацію для кредитних історій фізичних осіб

 

УБКІ повідомило про те, що починає запуск технології біометричного фоторозпізнавання людини, яке дозволяє розпізнавати і підтверджувати достовірність особи в режимі реального часу. Цей процес створюється з метою зниження ризиків шахрайства при оформленні кредиту, коли зловмисники можуть використати чужі фотографії для отримання позик. Це метод можна використати як через сайт бюро, так і через API.

Як повідомив директор УБКІ Богдан Пшеничний : "Сучасні технології дозволяють оперативно обробляти фотографії близько 20 млн персон, які містяться в базі бюро кредитних історій, що покриває практично все активне населення країни".

До цього сервісу вже підключилося декілька банків і мікрофінансових організацій. Ефективність технології дозволяє запобігати шахрайству до видачі кредиту, визначаючи достовірність особи по фотографії.

У бюро впевнені, що незабаром рівень безпеки зросте, а ризики по видачі кредитів знизяться, завдяки широкому впровадженню нової розробки в Україні.

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?