УБКІ запускає біометричну фотоверифікацію для кредитних історій фізичних осіб

 

УБКІ повідомило про те, що починає запуск технології біометричного фоторозпізнавання людини, яке дозволяє розпізнавати і підтверджувати достовірність особи в режимі реального часу. Цей процес створюється з метою зниження ризиків шахрайства при оформленні кредиту, коли зловмисники можуть використати чужі фотографії для отримання позик. Це метод можна використати як через сайт бюро, так і через API.

Як повідомив директор УБКІ Богдан Пшеничний : "Сучасні технології дозволяють оперативно обробляти фотографії близько 20 млн персон, які містяться в базі бюро кредитних історій, що покриває практично все активне населення країни".

До цього сервісу вже підключилося декілька банків і мікрофінансових організацій. Ефективність технології дозволяє запобігати шахрайству до видачі кредиту, визначаючи достовірність особи по фотографії.

У бюро впевнені, що незабаром рівень безпеки зросте, а ризики по видачі кредитів знизяться, завдяки широкому впровадженню нової розробки в Україні.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?