УБКІ запускає біометричну фотоверифікацію для кредитних історій фізичних осіб

 

УБКІ повідомило про те, що починає запуск технології біометричного фоторозпізнавання людини, яке дозволяє розпізнавати і підтверджувати достовірність особи в режимі реального часу. Цей процес створюється з метою зниження ризиків шахрайства при оформленні кредиту, коли зловмисники можуть використати чужі фотографії для отримання позик. Це метод можна використати як через сайт бюро, так і через API.

Як повідомив директор УБКІ Богдан Пшеничний : "Сучасні технології дозволяють оперативно обробляти фотографії близько 20 млн персон, які містяться в базі бюро кредитних історій, що покриває практично все активне населення країни".

До цього сервісу вже підключилося декілька банків і мікрофінансових організацій. Ефективність технології дозволяє запобігати шахрайству до видачі кредиту, визначаючи достовірність особи по фотографії.

У бюро впевнені, що незабаром рівень безпеки зросте, а ризики по видачі кредитів знизяться, завдяки широкому впровадженню нової розробки в Україні.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?