Знижка 50% тільки два дні!

 

Спекотні літні дні вже стукають у двері, а наші пропозиції по знижкам підходять до свого завершення. Тому, якщо Ви плануєте відпочинок, відпустку або якусь покупку, а потрібної суми не вистачає буквально трішки, скористайтеся нашою послугою - швидко позика онлайн.

Компанія CreditUP, для всіх, хто буде брати сьогодні і завтра гроші в борг за допомогою нашого сервісу, надасть знижку в розмірі 50% на перший кредит, тобто, клієнт отримає в два рази дешевше позику онлайн.

Замість ставки 1,9% у день, користувач, при погашенні, буде платити 0,95% від суми відсотків по кредиту. Але слід врахувати, що взяти грошів борг зі знижкою можна з 18:00 до 09:00, тобто, у вечірній та нічний час.

А так як ми працюємо 24/7, в режимі нон-стоп, то це буде найкращим варіантом оформити кредит онлайн, коли не треба поспішати на роботу або відволікатися від запланованих справ, витративши всього до п'ятнадцяти хвилин, щоб отримати позику на карту.

Так що встигніть взяти швидкий і дешевий кредит завдяки нашим знижкам, а ще, на додаток, ми подаруємо Вам 25 бонусних гривень на рахунок завдяки програмі лояльності BonusUP!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?