Свято в кредит

 

Якщо думаєте, що кредит беруть тільки в крайньому випадку, то Ви далеко помиляєтеся. І ось чому! Сьогодні стало модним взяти кредит на святкування весілля, дня народження, новорічного корпоратива, сходити на концерт улюбленої зірки або відправиться на відпочинок в теплі краї.

Набагато зручніше не відкладати життя на потім, коли назбирається потрібна сума, а отримати гроші у борг саме в призначений час. Запланувати урочистість, і при цьому не обмежувати себе в повсякденних потребах, набагато простіше в разі оформлення грошової позики. Адже приємні події роблять наше життя яскравішим і радіснішим.

Свято в кредит добре підходить молодим людям, які використовують позичені гроші, щоб трохи побалувати себе, приміром, походом в спа-центр, салон краси, нічні клуби або на тематичні вечірки. Вклавши кредитні кошти в себе, є вірогідність познайомиться, в перелічених вище місцях, з людьми, які надалі можуть стати корисними в роботі або вирішенні особистих чи фінансових питань.

Були випадки, коли позичальники, отримавши кредит, використали гроші, щоб потрапити на потрібну "тусовку" і зав'язували ділові стосунки для просування свого бізнесу, що надалі допомогло матеріально міцно стояти на ногах.

Тільки до 12 листопада 2016 року, CreditUP влаштовує свято на честь свого дня народження і дарує знижку 50% на перший кредит для нових клієнтів. Не відкладайте все на завтра, коли можна отримати сьогодні!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?