Свято в кредит

 

Якщо думаєте, що кредит беруть тільки в крайньому випадку, то Ви далеко помиляєтеся. І ось чому! Сьогодні стало модним взяти кредит на святкування весілля, дня народження, новорічного корпоратива, сходити на концерт улюбленої зірки або відправиться на відпочинок в теплі краї.

Набагато зручніше не відкладати життя на потім, коли назбирається потрібна сума, а отримати гроші у борг саме в призначений час. Запланувати урочистість, і при цьому не обмежувати себе в повсякденних потребах, набагато простіше в разі оформлення грошової позики. Адже приємні події роблять наше життя яскравішим і радіснішим.

Свято в кредит добре підходить молодим людям, які використовують позичені гроші, щоб трохи побалувати себе, приміром, походом в спа-центр, салон краси, нічні клуби або на тематичні вечірки. Вклавши кредитні кошти в себе, є вірогідність познайомиться, в перелічених вище місцях, з людьми, які надалі можуть стати корисними в роботі або вирішенні особистих чи фінансових питань.

Були випадки, коли позичальники, отримавши кредит, використали гроші, щоб потрапити на потрібну "тусовку" і зав'язували ділові стосунки для просування свого бізнесу, що надалі допомогло матеріально міцно стояти на ногах.

Тільки до 12 листопада 2016 року, CreditUP влаштовує свято на честь свого дня народження і дарує знижку 50% на перший кредит для нових клієнтів. Не відкладайте все на завтра, коли можна отримати сьогодні!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?