Щедрий Вечір Святої Меланки!

 

13-го січня в Україні традиційно за юліанським календарем відзначають Старий Новий рік або, називаючи правильно, Святої Меланії. Цього вечора, молоді люди і діти ходять від одного будинку до іншого, щоб защедрувати і побажати благополуччя і достатку в родині.

На святковому столі прийнято ставити кутю, м'ясні страви, вареники і пироги. Вважається, чим щедріше частування, тим щасливіше і вдаліше буде рік. Для незаміжніх дівчат проводять різні обряди і гадання, які визначають подальшу долю і найближче майбутнє.

А зробити свято веселим і радісним, без фінансового збитку, допоможе компанія CreditUP, яка, до 14 січня 2017 року включно, надає знижку 50% на перший кредит онлайн.

Оформити позику і отримати гроші на банківську карточку можна за 1 хвилину, так як сервіс кредитування працює у режимі online цілодобово і без вихідних. Рішення приймається протягом 20 секунд, після чого, онлайн кредит готівкою на картку банку зараховується миттєво.

Користуючись послугами КредитАП, Ви отримуєте найшвидший спосіб оформити кредит онлайн в Україні!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?