Щедрий Вечір Святої Меланки!

 

13-го січня в Україні традиційно за юліанським календарем відзначають Старий Новий рік або, називаючи правильно, Святої Меланії. Цього вечора, молоді люди і діти ходять від одного будинку до іншого, щоб защедрувати і побажати благополуччя і достатку в родині.

На святковому столі прийнято ставити кутю, м'ясні страви, вареники і пироги. Вважається, чим щедріше частування, тим щасливіше і вдаліше буде рік. Для незаміжніх дівчат проводять різні обряди і гадання, які визначають подальшу долю і найближче майбутнє.

А зробити свято веселим і радісним, без фінансового збитку, допоможе компанія CreditUP, яка, до 14 січня 2017 року включно, надає знижку 50% на перший кредит онлайн.

Оформити позику і отримати гроші на банківську карточку можна за 1 хвилину, так як сервіс кредитування працює у режимі online цілодобово і без вихідних. Рішення приймається протягом 20 секунд, після чого, онлайн кредит готівкою на картку банку зараховується миттєво.

Користуючись послугами КредитАП, Ви отримуєте найшвидший спосіб оформити кредит онлайн в Україні!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?