Щедрий Вечір Святої Меланки!

 

13-го січня в Україні традиційно за юліанським календарем відзначають Старий Новий рік або, називаючи правильно, Святої Меланії. Цього вечора, молоді люди і діти ходять від одного будинку до іншого, щоб защедрувати і побажати благополуччя і достатку в родині.

На святковому столі прийнято ставити кутю, м'ясні страви, вареники і пироги. Вважається, чим щедріше частування, тим щасливіше і вдаліше буде рік. Для незаміжніх дівчат проводять різні обряди і гадання, які визначають подальшу долю і найближче майбутнє.

А зробити свято веселим і радісним, без фінансового збитку, допоможе компанія CreditUP, яка, до 14 січня 2017 року включно, надає знижку 50% на перший кредит онлайн.

Оформити позику і отримати гроші на банківську карточку можна за 1 хвилину, так як сервіс кредитування працює у режимі online цілодобово і без вихідних. Рішення приймається протягом 20 секунд, після чого, онлайн кредит готівкою на картку банку зараховується миттєво.

Користуючись послугами КредитАП, Ви отримуєте найшвидший спосіб оформити кредит онлайн в Україні!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?