Квітневі бонуси від CreditUP

 

Як і в попередні місяці, компанія КредитАП продовжує радувати своїх клієнтів і дарувати бонуси за кредити онлайн, оформлені через наш сервіс online кредитування.

Для всіх нових користувачів, при отриманні першого кредиту, нараховується 25 гривневих бонусів, які відображаються в особистому кабінеті на рахунку клієнта.

Також, до Великодня, ми підготували ще додаткові 25 гривень в подарунок. А якщо у клієнта на цей місяць припадає День народження, то йому зараховуються 50 подарункових бонусів окрім вищевказаних.

Для наших постійних користувачів ми розробили кілька бонусних програм, детальну інформацію про які вони отримають на свої електронні адреси та зможуть побачити на сайті в особистому кабінеті.

Крім бонусів, всі клієнти, що оформили позики з 5 по 13 квітня 2017 року, автоматично потрапляють до розіграшу акції «Великодні кошики смаколиків» від CreditUP.

Якщо Вам терміново потрібні гроші в борг, то зараз найкращий час взяти кредит онлайн, прийняти участь у розіграші призів та в подальшому заощадити при погашенні заборгованості.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?