Квітневі бонуси від CreditUP

 

Як і в попередні місяці, компанія КредитАП продовжує радувати своїх клієнтів і дарувати бонуси за кредити онлайн, оформлені через наш сервіс online кредитування.

Для всіх нових користувачів, при отриманні першого кредиту, нараховується 25 гривневих бонусів, які відображаються в особистому кабінеті на рахунку клієнта.

Також, до Великодня, ми підготували ще додаткові 25 гривень в подарунок. А якщо у клієнта на цей місяць припадає День народження, то йому зараховуються 50 подарункових бонусів окрім вищевказаних.

Для наших постійних користувачів ми розробили кілька бонусних програм, детальну інформацію про які вони отримають на свої електронні адреси та зможуть побачити на сайті в особистому кабінеті.

Крім бонусів, всі клієнти, що оформили позики з 5 по 13 квітня 2017 року, автоматично потрапляють до розіграшу акції «Великодні кошики смаколиків» від CreditUP.

Якщо Вам терміново потрібні гроші в борг, то зараз найкращий час взяти кредит онлайн, прийняти участь у розіграші призів та в подальшому заощадити при погашенні заборгованості.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?