Квітневі бонуси від CreditUP

 

Як і в попередні місяці, компанія КредитАП продовжує радувати своїх клієнтів і дарувати бонуси за кредити онлайн, оформлені через наш сервіс online кредитування.

Для всіх нових користувачів, при отриманні першого кредиту, нараховується 25 гривневих бонусів, які відображаються в особистому кабінеті на рахунку клієнта.

Також, до Великодня, ми підготували ще додаткові 25 гривень в подарунок. А якщо у клієнта на цей місяць припадає День народження, то йому зараховуються 50 подарункових бонусів окрім вищевказаних.

Для наших постійних користувачів ми розробили кілька бонусних програм, детальну інформацію про які вони отримають на свої електронні адреси та зможуть побачити на сайті в особистому кабінеті.

Крім бонусів, всі клієнти, що оформили позики з 5 по 13 квітня 2017 року, автоматично потрапляють до розіграшу акції «Великодні кошики смаколиків» від CreditUP.

Якщо Вам терміново потрібні гроші в борг, то зараз найкращий час взяти кредит онлайн, прийняти участь у розіграші призів та в подальшому заощадити при погашенні заборгованості.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?