Як діяти, щоб прикріпити карту до зайвки та оформити кредит онлайн!

Заповнення онлайн заявки на кредит зазвичай займає 5-10 хвилин часу, але трапляються ситуації, коли у клієнта щось не виходить. Найчастіше, найбільше помилок роблять користувачі при спробі верифікації картки банку.

У формі заявки, при введенні карткових даних є інструкція, як правильно все зробити, але бувають випадки, коли клієнти не звертають на це увагу і, відповідно, у них не виходить верифікувати карту.

Перше, на що слід звернути увагу, є сума грошей на картці, яка не повинна бути нижче 5 гривень. Якщо у користувача недостатньо коштів, йому треба поповнити карту банку мінімум на п'ять гривень для здійснення операції.

Багато людей переживають, що з їх особистих карт знімаються гроші, але це лише на час проходження верифікації. Пізніше всі грошові кошти, а саме, близько однієї гривні, будуть назад повернуті власнику картки.

Якщо клієнт все зробив правильно і вписав всі деталі банківської карти, а вона так і не прикріпилася до заявки на онлайн кредит, йому слід зателефонувати у банк, де він відкривав її. Як варіант, при наявності іншої карти, можна повторити процедуру.

Найпоширеніші картки, на які оформляють кредити онлайн є карти Приватбанку. Якщо у позичальника немає, банк дає можливість оформити віртуальну карту Привата, що спрощує процес отримання грошей у борг.

Проте сервіс кредитування працює так, що користувач може скористатися карткою будь-якого банку України, не залежно від її виду - це може бути кредитка або депозитна карта Visa, Mastercard, Maestro.

При необхідності, у клієнта є можливість також звернутися до відділу підтримки за допомогою, де обов'язково менеджери допоможуть знайти у чому проблема, та підкажуть, як її швидко вирішити.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?