Як діяти, щоб прикріпити карту до зайвки та оформити кредит онлайн!

Заповнення онлайн заявки на кредит зазвичай займає 5-10 хвилин часу, але трапляються ситуації, коли у клієнта щось не виходить. Найчастіше, найбільше помилок роблять користувачі при спробі верифікації картки банку.

У формі заявки, при введенні карткових даних є інструкція, як правильно все зробити, але бувають випадки, коли клієнти не звертають на це увагу і, відповідно, у них не виходить верифікувати карту.

Перше, на що слід звернути увагу, є сума грошей на картці, яка не повинна бути нижче 5 гривень. Якщо у користувача недостатньо коштів, йому треба поповнити карту банку мінімум на п'ять гривень для здійснення операції.

Багато людей переживають, що з їх особистих карт знімаються гроші, але це лише на час проходження верифікації. Пізніше всі грошові кошти, а саме, близько однієї гривні, будуть назад повернуті власнику картки.

Якщо клієнт все зробив правильно і вписав всі деталі банківської карти, а вона так і не прикріпилася до заявки на онлайн кредит, йому слід зателефонувати у банк, де він відкривав її. Як варіант, при наявності іншої карти, можна повторити процедуру.

Найпоширеніші картки, на які оформляють кредити онлайн є карти Приватбанку. Якщо у позичальника немає, банк дає можливість оформити віртуальну карту Привата, що спрощує процес отримання грошей у борг.

Проте сервіс кредитування працює так, що користувач може скористатися карткою будь-якого банку України, не залежно від її виду - це може бути кредитка або депозитна карта Visa, Mastercard, Maestro.

При необхідності, у клієнта є можливість також звернутися до відділу підтримки за допомогою, де обов'язково менеджери допоможуть знайти у чому проблема, та підкажуть, як її швидко вирішити.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?