Як діяти, щоб прикріпити карту до зайвки та оформити кредит онлайн!

Заповнення онлайн заявки на кредит зазвичай займає 5-10 хвилин часу, але трапляються ситуації, коли у клієнта щось не виходить. Найчастіше, найбільше помилок роблять користувачі при спробі верифікації картки банку.

У формі заявки, при введенні карткових даних є інструкція, як правильно все зробити, але бувають випадки, коли клієнти не звертають на це увагу і, відповідно, у них не виходить верифікувати карту.

Перше, на що слід звернути увагу, є сума грошей на картці, яка не повинна бути нижче 5 гривень. Якщо у користувача недостатньо коштів, йому треба поповнити карту банку мінімум на п'ять гривень для здійснення операції.

Багато людей переживають, що з їх особистих карт знімаються гроші, але це лише на час проходження верифікації. Пізніше всі грошові кошти, а саме, близько однієї гривні, будуть назад повернуті власнику картки.

Якщо клієнт все зробив правильно і вписав всі деталі банківської карти, а вона так і не прикріпилася до заявки на онлайн кредит, йому слід зателефонувати у банк, де він відкривав її. Як варіант, при наявності іншої карти, можна повторити процедуру.

Найпоширеніші картки, на які оформляють кредити онлайн є карти Приватбанку. Якщо у позичальника немає, банк дає можливість оформити віртуальну карту Привата, що спрощує процес отримання грошей у борг.

Проте сервіс кредитування працює так, що користувач може скористатися карткою будь-якого банку України, не залежно від її виду - це може бути кредитка або депозитна карта Visa, Mastercard, Maestro.

При необхідності, у клієнта є можливість також звернутися до відділу підтримки за допомогою, де обов'язково менеджери допоможуть знайти у чому проблема, та підкажуть, як її швидко вирішити.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?