Причини, по яким потрапляють до чорного переліку і що робити!

 

Трапляється так, що деякі користувачі не можуть швидко взяти гроші в кредит, так як їх статус не дозволяє отримати позики з певних причин. Якщо клієнт заповнив заявку на онлайн кредит і йому прийшло повідомлення про те, що він доданий до чорного переліку, слід звернутися із запитом і уточнити причини.

До чорного переліку може потрапити абсолютно будь-яка людина, навіть того не підозрюючи. Зазвичай компанія виділяє тих клієнтів, які брали кредити і погашали не в термін або ж відмовлялися оплачувати заборгованість. У кінцевому підсумку, погасивши борг, позичальник сильно зіпсував свою кредитну історію, і в такому випадку, може бути доданим до вищевказаного статусу клієнта.

Також в даний перелік потрапляють користувачі, чиї борги погашають близькі та родичі. І на їх прохання, компанія завжди відгукується та піклуватися про добробут сім'ї, тому блокує чергову можливість взяти гроші в кредит.

Бувають і випадковості, коли немає підстав вносити позичальника в чорний перелік і, перевіривши ще раз всі дані по ньому, компанія оновлює статус і схвалює видачу позики, якщо автоматична система видачі прийме позитивне рішення.

Стикаючись з такими ситуаціями, клієнту необхідно особисто звернутися у компанію, зателефонувавши за контактними телефонами, вказаними на сайті або написавши на електронну адресу office@creditup.com.ua. Дізнавшись докладно причину, і як можна вирішити проблему, користувачеві буде легше розібратися e ситуації, що виникла, або усунути її взагалі.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?