Причини, по яким потрапляють до чорного переліку і що робити!

 

Трапляється так, що деякі користувачі не можуть швидко взяти гроші в кредит, так як їх статус не дозволяє отримати позики з певних причин. Якщо клієнт заповнив заявку на онлайн кредит і йому прийшло повідомлення про те, що він доданий до чорного переліку, слід звернутися із запитом і уточнити причини.

До чорного переліку може потрапити абсолютно будь-яка людина, навіть того не підозрюючи. Зазвичай компанія виділяє тих клієнтів, які брали кредити і погашали не в термін або ж відмовлялися оплачувати заборгованість. У кінцевому підсумку, погасивши борг, позичальник сильно зіпсував свою кредитну історію, і в такому випадку, може бути доданим до вищевказаного статусу клієнта.

Також в даний перелік потрапляють користувачі, чиї борги погашають близькі та родичі. І на їх прохання, компанія завжди відгукується та піклуватися про добробут сім'ї, тому блокує чергову можливість взяти гроші в кредит.

Бувають і випадковості, коли немає підстав вносити позичальника в чорний перелік і, перевіривши ще раз всі дані по ньому, компанія оновлює статус і схвалює видачу позики, якщо автоматична система видачі прийме позитивне рішення.

Стикаючись з такими ситуаціями, клієнту необхідно особисто звернутися у компанію, зателефонувавши за контактними телефонами, вказаними на сайті або написавши на електронну адресу office@creditup.com.ua. Дізнавшись докладно причину, і як можна вирішити проблему, користувачеві буде легше розібратися e ситуації, що виникла, або усунути її взагалі.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?