Що потрібно знати про споживчі кредити

За останні п'ять років кредитування в Україні не лише помінялося, а кардинально змінило картину фінансової поведінки населення країни. Західний стиль життя успішно прижився і в Україні, коли не потрібно ходити по знайомих і друзях з проханням про гроші у позику. Тепер легко можна оформити кредит як у відділенні, так і сидячи на дивані будинку.

Найпоширенішим видом кредитування є споживчий кредит. За своєю суттю, це позики на невеликі суми грошей, строком від одного місяця до декількох років. Він видається і під придбання товарів тривалого користування(житло, автомобілі, меблі), і під інші покупки(смартфони, продукти харчування, техніка). Такі кредити зазвичай видають готівкою на руки, або ж оформляють через кредитні карти.

Цей вид грошової позики можна отримати і в банку, і в мікрофінансових організаціях(МФО). Відсоток по кредиту у банківських структурах нижче, ніж у МФО, як і можливість отримати швидкі гроші. Процес займає певний відрізок часу, коли потрібно зібрати необхідні документи, вистояти в черзі до свого менеджера у банку, чекати схвалення.

У компаніях по мікрокредитуванню все набагато простіше. Тут процедура займає менше 15 хвилин, в які входить заповнення онлайн заявки на кредит, підтвердження позики і переказу грошей на будь-яку карту банку. В епоху надшвидких технологій оформити кредит онлайн стало швидко, легко і доступно кожному.

А щоб бути впевненим в отриманні кредиту, Ви можете перевірити свою кредитну історію і потім сміло заповнювати заявку на кредит.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?