Що потрібно знати про споживчі кредити

За останні п'ять років кредитування в Україні не лише помінялося, а кардинально змінило картину фінансової поведінки населення країни. Західний стиль життя успішно прижився і в Україні, коли не потрібно ходити по знайомих і друзях з проханням про гроші у позику. Тепер легко можна оформити кредит як у відділенні, так і сидячи на дивані будинку.

Найпоширенішим видом кредитування є споживчий кредит. За своєю суттю, це позики на невеликі суми грошей, строком від одного місяця до декількох років. Він видається і під придбання товарів тривалого користування(житло, автомобілі, меблі), і під інші покупки(смартфони, продукти харчування, техніка). Такі кредити зазвичай видають готівкою на руки, або ж оформляють через кредитні карти.

Цей вид грошової позики можна отримати і в банку, і в мікрофінансових організаціях(МФО). Відсоток по кредиту у банківських структурах нижче, ніж у МФО, як і можливість отримати швидкі гроші. Процес займає певний відрізок часу, коли потрібно зібрати необхідні документи, вистояти в черзі до свого менеджера у банку, чекати схвалення.

У компаніях по мікрокредитуванню все набагато простіше. Тут процедура займає менше 15 хвилин, в які входить заповнення онлайн заявки на кредит, підтвердження позики і переказу грошей на будь-яку карту банку. В епоху надшвидких технологій оформити кредит онлайн стало швидко, легко і доступно кожному.

А щоб бути впевненим в отриманні кредиту, Ви можете перевірити свою кредитну історію і потім сміло заповнювати заявку на кредит.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?