Що потрібно знати про споживчі кредити

За останні п'ять років кредитування в Україні не лише помінялося, а кардинально змінило картину фінансової поведінки населення країни. Західний стиль життя успішно прижився і в Україні, коли не потрібно ходити по знайомих і друзях з проханням про гроші у позику. Тепер легко можна оформити кредит як у відділенні, так і сидячи на дивані будинку.

Найпоширенішим видом кредитування є споживчий кредит. За своєю суттю, це позики на невеликі суми грошей, строком від одного місяця до декількох років. Він видається і під придбання товарів тривалого користування(житло, автомобілі, меблі), і під інші покупки(смартфони, продукти харчування, техніка). Такі кредити зазвичай видають готівкою на руки, або ж оформляють через кредитні карти.

Цей вид грошової позики можна отримати і в банку, і в мікрофінансових організаціях(МФО). Відсоток по кредиту у банківських структурах нижче, ніж у МФО, як і можливість отримати швидкі гроші. Процес займає певний відрізок часу, коли потрібно зібрати необхідні документи, вистояти в черзі до свого менеджера у банку, чекати схвалення.

У компаніях по мікрокредитуванню все набагато простіше. Тут процедура займає менше 15 хвилин, в які входить заповнення онлайн заявки на кредит, підтвердження позики і переказу грошей на будь-яку карту банку. В епоху надшвидких технологій оформити кредит онлайн стало швидко, легко і доступно кожному.

А щоб бути впевненим в отриманні кредиту, Ви можете перевірити свою кредитну історію і потім сміло заповнювати заявку на кредит.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?