Як притягнути гроші!

Напевно, кожна людина стикалася з тим, що ставила собі питання, як заробити гроші, як притягнути багатство, як навчиться економити і відкладати. І, швидше за все, у кожного є свої прикмети і способи поліпшити фінансове становище.

Самі по собі гроші складають певну цінність і відіграють важливу роль в нашому житті, тому і ставитися до них варто з деякою повагою. Гроші люблять порядок! Ви повинні мати місце, де носите гроші: якщо це гаманець, то розподіляйте купюри по рангу - дрібні гроші не мають бути в одному діленні з великими купюрами, оскільки енергетика дріб’язку тягнутиме своєю вагою і схиляти до розтрати. У сумці кладіть гроші в одну і ту ж кишеню, щоб вона почала заряджатися грошовими флюїдами, бажано рівними і розгладженими. Дуже добре, коли Ви переносите у Вашому кейсі або портфелі великі суми - це ознака постійно кругообігу грошових коштів.

Великий прибуток можуть отримати ті, хто веде бізнес і всі важливі зустрічі та угоди здійснює в період зростання місяця, яке триває близько двох тижнів в місяць. А також не забуває, що отримані гроші витрачати того ж дня не можна, вони повинні заночувати у Вашому будинку, таким чином, закріпитися у хазяїна. Астрологи радять перераховувати гроші до заходу сонця і не робити це в повний місяць, вважається, що гроші тоді слабшають і дуже вразливі.

Не найкращий спосіб розбагатіти - позичити гроші в знайомих або друзів. Такі гроші не принесуть нічого, окрім клопоту: бізнес прогорить, довіра загубиться, борги накопичаться. Якщо й варто брати гроші, то правильніше це робити в казенному будинку, коли у людей немає нічого спільного. Компанія CreditUP радить завжди бути обачними в своїх діях. Щоб узяти гроші в борг, потрібно враховувати щомісячні доходи і витрати, скільки можна заощадити, а скільки витратити, знати дати, коли у Вас зарплата або аванс. Такі деталі допоможуть Вам формувати Ваш бюджет і ніколи не стикатися з тривалими заборгованостями.


 

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?