Як притягнути гроші!

Напевно, кожна людина стикалася з тим, що ставила собі питання, як заробити гроші, як притягнути багатство, як навчиться економити і відкладати. І, швидше за все, у кожного є свої прикмети і способи поліпшити фінансове становище.

Самі по собі гроші складають певну цінність і відіграють важливу роль в нашому житті, тому і ставитися до них варто з деякою повагою. Гроші люблять порядок! Ви повинні мати місце, де носите гроші: якщо це гаманець, то розподіляйте купюри по рангу - дрібні гроші не мають бути в одному діленні з великими купюрами, оскільки енергетика дріб’язку тягнутиме своєю вагою і схиляти до розтрати. У сумці кладіть гроші в одну і ту ж кишеню, щоб вона почала заряджатися грошовими флюїдами, бажано рівними і розгладженими. Дуже добре, коли Ви переносите у Вашому кейсі або портфелі великі суми - це ознака постійно кругообігу грошових коштів.

Великий прибуток можуть отримати ті, хто веде бізнес і всі важливі зустрічі та угоди здійснює в період зростання місяця, яке триває близько двох тижнів в місяць. А також не забуває, що отримані гроші витрачати того ж дня не можна, вони повинні заночувати у Вашому будинку, таким чином, закріпитися у хазяїна. Астрологи радять перераховувати гроші до заходу сонця і не робити це в повний місяць, вважається, що гроші тоді слабшають і дуже вразливі.

Не найкращий спосіб розбагатіти - позичити гроші в знайомих або друзів. Такі гроші не принесуть нічого, окрім клопоту: бізнес прогорить, довіра загубиться, борги накопичаться. Якщо й варто брати гроші, то правильніше це робити в казенному будинку, коли у людей немає нічого спільного. Компанія CreditUP радить завжди бути обачними в своїх діях. Щоб узяти гроші в борг, потрібно враховувати щомісячні доходи і витрати, скільки можна заощадити, а скільки витратити, знати дати, коли у Вас зарплата або аванс. Такі деталі допоможуть Вам формувати Ваш бюджет і ніколи не стикатися з тривалими заборгованостями.


 

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?