Що беруть в кредит найчастіше?

Напередодні Нового року кредитування ще більше стає невід'ємною частиною життя практично кожного українця. Це пов'язано здебільшого з тим, що компанії пропонують хороші умови на споживчі кредити, і клієнтові набагато простіше оформити позику й платити за придбаний товар або послугу на виплат на обумовлений проміжок часу.

Як і минулого року, топовим товаром, який найчастіше купують в кредит, залишається комп'ютер і комплектуючі до комп'ютерної техніки. Отримуючи вигідні умови по процентній ставці кредитування, позичальник безперечно зацікавлений виплачувати грошову суму частинами, що не сильно вдарять по його кишені.

Друге місце займає побутова техніка, на яку часто-густо беруть кредити. І не лише тому, що це зручно і вигідно, але і в якийсь момент необхідно. Приміром, у Вас зламалася пральна машина або ж холодильник, без яких обійтися не можна, а оплачувати відразу - немає можливості. Тоді, без оформлення позики не обійтися.

Ще одним товаром, разом з комп'ютерами і побутовою технікою, є смартфони і планшети, що допомагають нам в повсякденному житті і служать незамінним атрибутом в вирішенні виробничих і особистих питань.

Цікавим фактом є те, що кредити онлайн беруть навіть на купівлю різного виду аксесуарів - навушників, карт пам'яті, чохлів тощо. З цього слід зробити висновок, що споживчий кредит в Україні - найпопулярніший вид кредитування, що допомагає населенню країни купувати потрібні речі тоді, коли їм це потрібно.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?