Як обслуговує клієнтів компанія CreditUP

 

Навіть у сфері онлайн кредитування, коли кредити видаються автоматично без участі людини, існує не віртуальний, а реальний відділ по роботі з клієнтами. Виникає питання, навіщо потрібні менеджери, якщо позики онлайн можна взяти в автоматичному режимі?

Відповідь дуже проста. Починаючи з реєстрації і закінчуючи заповненням заявки, клієнт стикається з різного виду ситуаціями, які не може сам вирішити. Тому в організації, такій як CreditUP, працює команда професійних фахівців, які допомагають користувачеві оформити кредит онлайн за лічені хвилини.

Щоб отримати необхідну допомогу, клієнту слід написати звернення на електронну адресу: office@creditup.com.ua, чи зателефонувати за контактними телефонами: +38 098 304 77 55 або       +38 050 304 77 55 та озвучити своє питання у телефонному режимі.

Так як компанія намагається максимально швидко вирішувати всі проблеми, що стосуються фінансової допомоги, відповідно, менеджери миттєво відреагують на звернення або прохання користувача, і вже за хвилину клієнт зможе взяти кредит онлайн і отримати гроші на карту банку.

Якщо людині терміново потрібно взяти позику і у неї не виходить правильно заповнити поля в заявці, прикріпити фотографію, верифікувати банківську картку тощо, вона завжди може написати та зателефонувати нашим співробітникам, які, в свою чергу, радо допоможуть у будь-який час 24/7 , без вихідних і свят.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?