Як обслуговує клієнтів компанія CreditUP

 

Навіть у сфері онлайн кредитування, коли кредити видаються автоматично без участі людини, існує не віртуальний, а реальний відділ по роботі з клієнтами. Виникає питання, навіщо потрібні менеджери, якщо позики онлайн можна взяти в автоматичному режимі?

Відповідь дуже проста. Починаючи з реєстрації і закінчуючи заповненням заявки, клієнт стикається з різного виду ситуаціями, які не може сам вирішити. Тому в організації, такій як CreditUP, працює команда професійних фахівців, які допомагають користувачеві оформити кредит онлайн за лічені хвилини.

Щоб отримати необхідну допомогу, клієнту слід написати звернення на електронну адресу: office@creditup.com.ua, чи зателефонувати за контактними телефонами: +38 098 304 77 55 або       +38 050 304 77 55 та озвучити своє питання у телефонному режимі.

Так як компанія намагається максимально швидко вирішувати всі проблеми, що стосуються фінансової допомоги, відповідно, менеджери миттєво відреагують на звернення або прохання користувача, і вже за хвилину клієнт зможе взяти кредит онлайн і отримати гроші на карту банку.

Якщо людині терміново потрібно взяти позику і у неї не виходить правильно заповнити поля в заявці, прикріпити фотографію, верифікувати банківську картку тощо, вона завжди може написати та зателефонувати нашим співробітникам, які, в свою чергу, радо допоможуть у будь-який час 24/7 , без вихідних і свят.

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?