Як обслуговує клієнтів компанія CreditUP

 

Навіть у сфері онлайн кредитування, коли кредити видаються автоматично без участі людини, існує не віртуальний, а реальний відділ по роботі з клієнтами. Виникає питання, навіщо потрібні менеджери, якщо позики онлайн можна взяти в автоматичному режимі?

Відповідь дуже проста. Починаючи з реєстрації і закінчуючи заповненням заявки, клієнт стикається з різного виду ситуаціями, які не може сам вирішити. Тому в організації, такій як CreditUP, працює команда професійних фахівців, які допомагають користувачеві оформити кредит онлайн за лічені хвилини.

Щоб отримати необхідну допомогу, клієнту слід написати звернення на електронну адресу: office@creditup.com.ua, чи зателефонувати за контактними телефонами: +38 098 304 77 55 або       +38 050 304 77 55 та озвучити своє питання у телефонному режимі.

Так як компанія намагається максимально швидко вирішувати всі проблеми, що стосуються фінансової допомоги, відповідно, менеджери миттєво відреагують на звернення або прохання користувача, і вже за хвилину клієнт зможе взяти кредит онлайн і отримати гроші на карту банку.

Якщо людині терміново потрібно взяти позику і у неї не виходить правильно заповнити поля в заявці, прикріпити фотографію, верифікувати банківську картку тощо, вона завжди може написати та зателефонувати нашим співробітникам, які, в свою чергу, радо допоможуть у будь-який час 24/7 , без вихідних і свят.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?