Зі святом Покрови пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

День Захисника України неспроста збігся зі святкуванням Покрови пресвятої Богородиці. Ще з часів запорізьких козаків, Покрова вважалася третім за величиною, після свят Паски і Різдва. Саме 14 жовтня вибирали гетьманів і отаманів.

У 1999 році, в цей же день, Президентом України був підписаний указ про святкування Дня українського козацтва, більш того, 14 жовтня 1942 року була створена українська повстанська армія (УПА), яка боролася і відстоювала права і свободи незалежної  України.

Тому, зовсім логічно було вибрати саме цю дату для захисників нашої країни, враховуючи обставини, які склалися в останні роки. Давно відомо, що Покрова Богородиці є не тільки великим церковним святом, а й оберігом для відважних воїнів, як би покриваючи їх своїм захистом і благословляючи на удачу. Солдати, перед боєм, звертаються за допомогою до Божої Матері, а та, в свою чергу, дарує свою «покрову».

У цей день компанія CreditUP щиро вітає всіх зі святом! Нехай у вашому житті все ладиться, нехай кожен день приносить яскраві миті. Бажаємо вам безмежного щастя, успіхів, везіння і посмішки фортуни. Щоб це свято принесло вам чудовий настрій і радість. Нехай здоров'я вас ніколи не підводить, а в сім'ї панує лад, затишок і любов. Бажаємо тільки приємних новин, миру і добра.

 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?