З ​​Масляним тижнем!

 

Весь дружний колектив компанії CreditUP вітає з початком Масляного тижню. За традицією, з понеділка до неділі, люди печуть млинці, готуються до Великого посту і проводжають зиму.

У цей час прийнято забувати образи, просити пробачення і прощати близьких і рідних, а також веселитися, залучаючи і закликаючи цим прихід весни. За старими звичаями, останній день Масляної є Прощена неділя, коли забувається ворожнеча і налагоджуються дружні стосунки.

Уже традиційно під час святкування Масляної, спалюють опудало, щоб попрощатися із зимою. Якщо погода буде теплою і сонячною весь Масляний тиждень, то вважається, що весна буде ранньою і теплою.

І щоб настрій залишався радісним і не виникало питань, де швидко взяти гроші, компанія КредітАП до кінця лютого 2017 року надає знижку на перший кредит онлайн в розмірі 50%, а також, дарує 25 бонусних гривень, які нарахуються в особистому кабінеті відразу ж після реєстрації .

Смачних всім млинців і веселої Масляної!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?