З ​​Масляним тижнем!

 

Весь дружний колектив компанії CreditUP вітає з початком Масляного тижню. За традицією, з понеділка до неділі, люди печуть млинці, готуються до Великого посту і проводжають зиму.

У цей час прийнято забувати образи, просити пробачення і прощати близьких і рідних, а також веселитися, залучаючи і закликаючи цим прихід весни. За старими звичаями, останній день Масляної є Прощена неділя, коли забувається ворожнеча і налагоджуються дружні стосунки.

Уже традиційно під час святкування Масляної, спалюють опудало, щоб попрощатися із зимою. Якщо погода буде теплою і сонячною весь Масляний тиждень, то вважається, що весна буде ранньою і теплою.

І щоб настрій залишався радісним і не виникало питань, де швидко взяти гроші, компанія КредітАП до кінця лютого 2017 року надає знижку на перший кредит онлайн в розмірі 50%, а також, дарує 25 бонусних гривень, які нарахуються в особистому кабінеті відразу ж після реєстрації .

Смачних всім млинців і веселої Масляної!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?