З ​​Масляним тижнем!

 

Весь дружний колектив компанії CreditUP вітає з початком Масляного тижню. За традицією, з понеділка до неділі, люди печуть млинці, готуються до Великого посту і проводжають зиму.

У цей час прийнято забувати образи, просити пробачення і прощати близьких і рідних, а також веселитися, залучаючи і закликаючи цим прихід весни. За старими звичаями, останній день Масляної є Прощена неділя, коли забувається ворожнеча і налагоджуються дружні стосунки.

Уже традиційно під час святкування Масляної, спалюють опудало, щоб попрощатися із зимою. Якщо погода буде теплою і сонячною весь Масляний тиждень, то вважається, що весна буде ранньою і теплою.

І щоб настрій залишався радісним і не виникало питань, де швидко взяти гроші, компанія КредітАП до кінця лютого 2017 року надає знижку на перший кредит онлайн в розмірі 50%, а також, дарує 25 бонусних гривень, які нарахуються в особистому кабінеті відразу ж після реєстрації .

Смачних всім млинців і веселої Масляної!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?