Різниця між онлайн і банківськими кредитами

У наш час ніхто не застрахований від виникнення форс-мажорів, які вимагають додаткових витрат. Не кожному вдається накопити великі заощадження, і іноді кредит - єдиний варіант виходу із складних фінансових становищ. Не усі знають, що можна швидко і легко подати заявку на кредит онлайн, тому звертаються в традиційні банки.

Банк - універсальна структура, яка працює одночасно в декількох напрямах. Однією з основних функцій установи є видача великих споживчих кредитів на тривалий термін, від напівроку і більше.

Таким кредитам характерно:

 •  великі суми, частенько від 20 000 гривен і вище;
 •  оформлення тільки при особистій присутності позичальника;
 •  документальне підтвердження платоспроможності клієнта;
 •  необхідність представлення пакету документів (про стаж роботи, рівень доходів, склад сім'ї, поручителів і т. д.);
 •  відносно трудомістка процедура розгляду анкет, що вимагає декількох робочих днів;
 •  можливість відмови після розгляду (у разі недостатнього трудового стажу, рівня заробітної плати, негативної кредитної історії).

Якщо вам потрібна невелика сума в 500 -3 500 гривен, рекомендується подати заявку на кредит онлайн в мікрофінансову організацію. Вона відрізняється від банку спрощеною системою нарахування коштів, а також високою швидкістю обробки заявок.

Чому краще подати заявку на кредит онлайн

Якщо зарплату або стипендію затримують, а потрібно вирушити в поїздку, придбати подарунок, купити медикаменти або просто продукти харчування, немає сенсу звертатися у банк. Існує висока вірогідність відмови, до того ж це займає немало часу. Коли гроші потрібні тут і зараз, набагато простіше отримати кредит онлайн (Україна). Зробити це можна прямо на сайті CreditUp, не виходячи з будинку і не відриваючись від своїх справ.

На сайті, за допомогою спеціального калькулятора користувач може вибрати найбільш прийнятний термін і розмір мікропозики. Відразу ж він побачить усю суму, яку йому доведеться повернути : приховані платежі і переплати відсутні. У тому, що мікрофінансовим компаніям можна довіряти, переконалися вже десятки тисяч громадян нашої країни. Вони вибирають саме цей шлях залучення додаткових коштів, тому що:

 •  потрібний усього лише паспорт, ІНН і карта будь-якого банку України;
 •  для заповнення заявки знадобиться не більше 10 хвилин, а для її розгляду - лічені секунди;
 •  не доведеться спілкуватися з менеджерами і представниками компанії, система працює автоматично;
 •  повертати заборгованість можна декількома способами : в особистому кабінеті, в терміналі або банківським переказом;
 •  сервіс доступний цілодобово без вихідних навіть у святкові дні.

Якщо склалася непередбачена ситуація, що невідкладно вимагає витрат, отримати кредит онлайн (Україна) - оптимальний метод її вирішення. Не дозволяйте тимчасовим труднощам вносити корективи у ваше життя, користуйтеся послугами CreditUp!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?