Програма Лояльності BonusUP!

 

Компанія CreditUP рада повідомити, що сьогодні, 23 січня 2017 року, ми запустили Програму Лояльності, яка дозволить заощадити ще більше на кредитах. Тепер бонуси і знижки зможуть отримувати як нові, так і наші постійні клієнти.

Якщо Ви зареєструвалися, оформили заявку і отримали перший кредит онлайн, то автоматично отримуєте 25 бонусних гривень, які зможете використовувати при погашенні позики. При оформленні наступного кредиту, в залежності від суми, Вам будуть нараховуватися бонусні гривні з правом використання в подальшому.

Якщо ж Ви є нашим клієнтом, то зайшовши в особистий кабінет, побачите, що 25 бонусних гривень вже є на Вашому бонусному рахунку. Погасивши позику і взявши новий кредит онлайн, Вам знову будуть нараховані бонусні гривні, кількість яких залежить від кредитної суми.

Також, не залежно від будь-яких дій, в свій День Народження клієнт отримає ще 50 бонусних гривень. Більш детально про Програму Лояльності можна дізнатися на сайті в розділі «Програма Лояльності BonusUP» і в розділі «Питання та відповіді», де детально прописані правила і умови.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?