Програма Лояльності BonusUP!

 

Компанія CreditUP рада повідомити, що сьогодні, 23 січня 2017 року, ми запустили Програму Лояльності, яка дозволить заощадити ще більше на кредитах. Тепер бонуси і знижки зможуть отримувати як нові, так і наші постійні клієнти.

Якщо Ви зареєструвалися, оформили заявку і отримали перший кредит онлайн, то автоматично отримуєте 25 бонусних гривень, які зможете використовувати при погашенні позики. При оформленні наступного кредиту, в залежності від суми, Вам будуть нараховуватися бонусні гривні з правом використання в подальшому.

Якщо ж Ви є нашим клієнтом, то зайшовши в особистий кабінет, побачите, що 25 бонусних гривень вже є на Вашому бонусному рахунку. Погасивши позику і взявши новий кредит онлайн, Вам знову будуть нараховані бонусні гривні, кількість яких залежить від кредитної суми.

Також, не залежно від будь-яких дій, в свій День Народження клієнт отримає ще 50 бонусних гривень. Більш детально про Програму Лояльності можна дізнатися на сайті в розділі «Програма Лояльності BonusUP» і в розділі «Питання та відповіді», де детально прописані правила і умови.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?