Програма Лояльності BonusUP!

 

Компанія CreditUP рада повідомити, що сьогодні, 23 січня 2017 року, ми запустили Програму Лояльності, яка дозволить заощадити ще більше на кредитах. Тепер бонуси і знижки зможуть отримувати як нові, так і наші постійні клієнти.

Якщо Ви зареєструвалися, оформили заявку і отримали перший кредит онлайн, то автоматично отримуєте 25 бонусних гривень, які зможете використовувати при погашенні позики. При оформленні наступного кредиту, в залежності від суми, Вам будуть нараховуватися бонусні гривні з правом використання в подальшому.

Якщо ж Ви є нашим клієнтом, то зайшовши в особистий кабінет, побачите, що 25 бонусних гривень вже є на Вашому бонусному рахунку. Погасивши позику і взявши новий кредит онлайн, Вам знову будуть нараховані бонусні гривні, кількість яких залежить від кредитної суми.

Також, не залежно від будь-яких дій, в свій День Народження клієнт отримає ще 50 бонусних гривень. Більш детально про Програму Лояльності можна дізнатися на сайті в розділі «Програма Лояльності BonusUP» і в розділі «Питання та відповіді», де детально прописані правила і умови.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?