Акція «3 сертифікати по 1000 гривень» буде діяти до 13 березня 2017 року!

 

Як і оголошували раніше, компанія CreditUP розіграє три подарункові карти по 1000 гривень кожен серед нових клієнтів, які з 03 березня 2017 року оформлять перший кредит онлайн на сайті https://creditup.com.ua/

Так як в останні дні до нас надходили прохання про продовження акції на вихідні, коли клієнти активніше оформляють позики і виявляють бажання брати участь в акції, ми вирішили ще на два дні продовжити кампанію. І вже в понеділок, 13 березня, порадуємо трьох щасливих переможців їх подарунками.

Нагадуємо, щоб взяти участь в акції і розіграші, слід оформити кредит онлайн на 3 дні і більше в компанії КредітАП, і головне, ця позика має бути першою, яку клієнт взяв через наш ресурс online кредитування.

Якщо Вам терміново потрібні гроші, ми допоможемо отримати Вам кредит через інтернет за пару хвилин в будь-який час доби. До того ж - подаруємо один з сертифікатів. Беріть участь і вигравайте!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?