Акція «3 сертифікати по 1000 гривень» буде діяти до 13 березня 2017 року!

 

Як і оголошували раніше, компанія CreditUP розіграє три подарункові карти по 1000 гривень кожен серед нових клієнтів, які з 03 березня 2017 року оформлять перший кредит онлайн на сайті https://creditup.com.ua/

Так як в останні дні до нас надходили прохання про продовження акції на вихідні, коли клієнти активніше оформляють позики і виявляють бажання брати участь в акції, ми вирішили ще на два дні продовжити кампанію. І вже в понеділок, 13 березня, порадуємо трьох щасливих переможців їх подарунками.

Нагадуємо, щоб взяти участь в акції і розіграші, слід оформити кредит онлайн на 3 дні і більше в компанії КредітАП, і головне, ця позика має бути першою, яку клієнт взяв через наш ресурс online кредитування.

Якщо Вам терміново потрібні гроші, ми допоможемо отримати Вам кредит через інтернет за пару хвилин в будь-який час доби. До того ж - подаруємо один з сертифікатів. Беріть участь і вигравайте!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?