Акція «3 сертифікати по 1000 гривень» буде діяти до 13 березня 2017 року!

 

Як і оголошували раніше, компанія CreditUP розіграє три подарункові карти по 1000 гривень кожен серед нових клієнтів, які з 03 березня 2017 року оформлять перший кредит онлайн на сайті https://creditup.com.ua/

Так як в останні дні до нас надходили прохання про продовження акції на вихідні, коли клієнти активніше оформляють позики і виявляють бажання брати участь в акції, ми вирішили ще на два дні продовжити кампанію. І вже в понеділок, 13 березня, порадуємо трьох щасливих переможців їх подарунками.

Нагадуємо, щоб взяти участь в акції і розіграші, слід оформити кредит онлайн на 3 дні і більше в компанії КредітАП, і головне, ця позика має бути першою, яку клієнт взяв через наш ресурс online кредитування.

Якщо Вам терміново потрібні гроші, ми допоможемо отримати Вам кредит через інтернет за пару хвилин в будь-який час доби. До того ж - подаруємо один з сертифікатів. Беріть участь і вигравайте!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?