Отримати позику зі знижками!

 

Компанія CreditUP до свого Дня народження підготувала чимало приємних сюрпризів для своїх клієнтів. І тому зараз проводить ряд акцій, які неодмінно порадують наших відвідувачів.

Акція «-50% на перший кредит» передбачає надання знижки на оформлення першого кредиту онлайн для нового клієнта. Якщо Вам потрібно отримати швидко гроші і Ви ще не брали у нас позик, то ця пропозиція саме для Вас. Нагадуємо, що акція діє до 12 листопада 2016 року включно!

Ми піклуємось і про тих, кому потрібен займ, але вдень занадто зайнятий справами – «кредит нічний» саме для людей, які знаходять час вночі. Оформіть кредит з 22:00 до 01:00 на нашому сайті та візьміть участь у розіграші двух квитків на концерт братів Меладзе, що пройде 29 жовтня 2016 року в м.Київ в Палаці «Україна». Переможця визначимо 28 жовтня опівдні.

Також, до дня святкування Хеллоуіна, оформляючи кредит з 21:00 до 06:00, включно до 30.10.16, будуть розігруватися  10 солодких подарунків – «гарбуз солодощів» для Ваших діточок.

Усі деталі акцій можна переглянути у нас на сайті у розділі статті, а також на наших сторінках у соціальних мережах.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?