Як погасити позику за допомогою бонусів?

 

Піклуючись про наших постійних користувачів, компанія Кредит АП розробила програму лояльності BonusUP, мета якої допомагати економити на позиці і отримати дешевий кредит. До того ж, кожний наступний кредит онлайн стає дешевше, адже накопичені гривневі бонуси можна використовувати для погашення позики.

Як це працює? Клієнт оформляє кредит онлайн, йому автоматично нараховуються перші 25 бонусних гривень і при погашенні позики, він має можливість використовувати їх при оплаті заборгованості.

Сплативши перший кредит, позичальникові нараховуються автоматично бонуси в залежності від суми та строку першої позики, а отримавши другий раз гроші в борг, можна знову погашати кредит з урахуванням накопичених бонусних гривень раніше.

Детальніше про те, як збирати бонуси і збільшувати їх кількість, читайте в розділі «Програма лояльності» на нашому сайті.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?