Як погасити позику за допомогою бонусів?

 

Піклуючись про наших постійних користувачів, компанія Кредит АП розробила програму лояльності BonusUP, мета якої допомагати економити на позиці і отримати дешевий кредит. До того ж, кожний наступний кредит онлайн стає дешевше, адже накопичені гривневі бонуси можна використовувати для погашення позики.

Як це працює? Клієнт оформляє кредит онлайн, йому автоматично нараховуються перші 25 бонусних гривень і при погашенні позики, він має можливість використовувати їх при оплаті заборгованості.

Сплативши перший кредит, позичальникові нараховуються автоматично бонуси в залежності від суми та строку першої позики, а отримавши другий раз гроші в борг, можна знову погашати кредит з урахуванням накопичених бонусних гривень раніше.

Детальніше про те, як збирати бонуси і збільшувати їх кількість, читайте в розділі «Програма лояльності» на нашому сайті.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?