Як погасити позику за допомогою бонусів?

 

Піклуючись про наших постійних користувачів, компанія Кредит АП розробила програму лояльності BonusUP, мета якої допомагати економити на позиці і отримати дешевий кредит. До того ж, кожний наступний кредит онлайн стає дешевше, адже накопичені гривневі бонуси можна використовувати для погашення позики.

Як це працює? Клієнт оформляє кредит онлайн, йому автоматично нараховуються перші 25 бонусних гривень і при погашенні позики, він має можливість використовувати їх при оплаті заборгованості.

Сплативши перший кредит, позичальникові нараховуються автоматично бонуси в залежності від суми та строку першої позики, а отримавши другий раз гроші в борг, можна знову погашати кредит з урахуванням накопичених бонусних гривень раніше.

Детальніше про те, як збирати бонуси і збільшувати їх кількість, читайте в розділі «Програма лояльності» на нашому сайті.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?