Сертифікати по 1000 грн розіграні!

 

Шановні клієнти, раді повідомити, що сьогодні ми розіграли 3 подарункові сертифікати по 1000 гривень кожен. Основною умовою участі в акції було оформлення першого кредиту онлайн через інтернет на нашому сайті з 03 березня по 13 березня 2017 року.

У розіграші подарункових карт взяло участь 340 чоловік. Список клієнтів, які отримали кредит онлайн в вищевказаний період, завантажили в лист Рандомайзера на сайті RANDOM.ORG

Переможцями акції стали перші три людини за списком. Найближчим часом наші менеджери зв'яжуться з призерами для передачі подарунків. Хочемо зазначити, що за умовами розіграшу, якщо переможець відмовляється від отримання призу, подарунок переходить наступному за списком Рандомайзера.

Компанія CreditUP вітає наших щасливчиків і бажає Всім подальших грандіозних перемог!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?