Червень місяць у самому розпалі, як і наші цікаві супер пропозиції. Якщо Ви візьмете перший кредит онлайн до 30 червня 2017 років через сервіс кредитування CreditUP, то, крім основних бонусів, отримаєте додатково 25 гривень на рахунок.

CreditUP дарує гроші за кредит онлайн!

Дана пропозиція є ексклюзивною та не відображається в акціях на сайті! Щоб отримати в подарунок 25 грн, Вам необхідно оформити кредит онлайн на нашому порталі. Далі, на Вашу картку банку надійдуть гроші, і в особистому кабінеті відобразиться сума до погашення.

Подарункові кошти зарахують тільки у тому випадку, якщо Ви напишете нам на електронну адресу office@creditup.com.ua кодовий текст «25 гривень у подарунок від CreditUP» за умови, якщо Вам схвалили позику.

Максимальну суму бонусних гривень за перший кредит онлайн можна зібрати наступним чином - 10 грн за реєстрацію, 50 грн - на День народження і 25 грн - подарунок від компанії. Вся бонусна сума грошей буде зберігатися в особистому Вашому кабінеті на рахунку, і нею можна погашати позики та робити кредити дешевше.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?