Червень місяць у самому розпалі, як і наші цікаві супер пропозиції. Якщо Ви візьмете перший кредит онлайн до 30 червня 2017 років через сервіс кредитування CreditUP, то, крім основних бонусів, отримаєте додатково 25 гривень на рахунок.

CreditUP дарує гроші за кредит онлайн!

Дана пропозиція є ексклюзивною та не відображається в акціях на сайті! Щоб отримати в подарунок 25 грн, Вам необхідно оформити кредит онлайн на нашому порталі. Далі, на Вашу картку банку надійдуть гроші, і в особистому кабінеті відобразиться сума до погашення.

Подарункові кошти зарахують тільки у тому випадку, якщо Ви напишете нам на електронну адресу office@creditup.com.ua кодовий текст «25 гривень у подарунок від CreditUP» за умови, якщо Вам схвалили позику.

Максимальну суму бонусних гривень за перший кредит онлайн можна зібрати наступним чином - 10 грн за реєстрацію, 50 грн - на День народження і 25 грн - подарунок від компанії. Вся бонусна сума грошей буде зберігатися в особистому Вашому кабінеті на рахунку, і нею можна погашати позики та робити кредити дешевше.

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?