Червень місяць у самому розпалі, як і наші цікаві супер пропозиції. Якщо Ви візьмете перший кредит онлайн до 30 червня 2017 років через сервіс кредитування CreditUP, то, крім основних бонусів, отримаєте додатково 25 гривень на рахунок.

CreditUP дарує гроші за кредит онлайн!

Дана пропозиція є ексклюзивною та не відображається в акціях на сайті! Щоб отримати в подарунок 25 грн, Вам необхідно оформити кредит онлайн на нашому порталі. Далі, на Вашу картку банку надійдуть гроші, і в особистому кабінеті відобразиться сума до погашення.

Подарункові кошти зарахують тільки у тому випадку, якщо Ви напишете нам на електронну адресу office@creditup.com.ua кодовий текст «25 гривень у подарунок від CreditUP» за умови, якщо Вам схвалили позику.

Максимальну суму бонусних гривень за перший кредит онлайн можна зібрати наступним чином - 10 грн за реєстрацію, 50 грн - на День народження і 25 грн - подарунок від компанії. Вся бонусна сума грошей буде зберігатися в особистому Вашому кабінеті на рахунку, і нею можна погашати позики та робити кредити дешевше.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?