Нові акції та як отримати максимальну знижку!

 

Компанія CreditUP рада повідомити, що, починаючи із завтрашнього дня, запускаються нові акції, в яких братимуть участь як наші постійні клієнти, так і нові. Ми намагаємося бути максимально лояльні і піклуємося про те, щоб кредитування з нами приносило позитивні емоції.

Для постійних споживачів послуг компанії CreditUP, сьогодні вночі, з 00: 00 стартує акційна пропозиція:

"КРЕДИТ ВИХІДНОГО ДНЯ!" - оформляючи кредит онлайн з 00: 00 суботи до 00: 00 понеділка (2 повних вихідних дні), кожен, хто отримає кредит в цей період, стає учасником розіграшу знижки 30% на наступні кредити до кінця року. А також у фіналі розіграшу одного з трьох сертифікатів на придбання товарів в інтернет-магазині "Розетка".

Розіграш знижки проходитиме щопонеділка (всього 4 розіграші), 5 переможців визначатиме незалежна система вибору RANDOM.ORG. Ця знижка діятиме до кінця 2016 року.

А 9 грудня 2016 року, опівдні, ми визначимо переможців, які отримають подарункові сертифікати інтернет-магазину "Розетка". Якщо клієнт відмовиться від призу з особистих причин, подарунок перейде до наступного за списком учасників в RANDOM.ORG.

Результати по акції і кожному розіграшу будуть опубліковані і на сайті в розділі «статті», і на сторінках компанії в соціальних мережах.

 

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?