Нові акції та як отримати максимальну знижку!

 

Компанія CreditUP рада повідомити, що, починаючи із завтрашнього дня, запускаються нові акції, в яких братимуть участь як наші постійні клієнти, так і нові. Ми намагаємося бути максимально лояльні і піклуємося про те, щоб кредитування з нами приносило позитивні емоції.

Для постійних споживачів послуг компанії CreditUP, сьогодні вночі, з 00: 00 стартує акційна пропозиція:

"КРЕДИТ ВИХІДНОГО ДНЯ!" - оформляючи кредит онлайн з 00: 00 суботи до 00: 00 понеділка (2 повних вихідних дні), кожен, хто отримає кредит в цей період, стає учасником розіграшу знижки 30% на наступні кредити до кінця року. А також у фіналі розіграшу одного з трьох сертифікатів на придбання товарів в інтернет-магазині "Розетка".

Розіграш знижки проходитиме щопонеділка (всього 4 розіграші), 5 переможців визначатиме незалежна система вибору RANDOM.ORG. Ця знижка діятиме до кінця 2016 року.

А 9 грудня 2016 року, опівдні, ми визначимо переможців, які отримають подарункові сертифікати інтернет-магазину "Розетка". Якщо клієнт відмовиться від призу з особистих причин, подарунок перейде до наступного за списком учасників в RANDOM.ORG.

Результати по акції і кожному розіграшу будуть опубліковані і на сайті в розділі «статті», і на сторінках компанії в соціальних мережах.

 

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?