Нові акції та як отримати максимальну знижку!

 

Компанія CreditUP рада повідомити, що, починаючи із завтрашнього дня, запускаються нові акції, в яких братимуть участь як наші постійні клієнти, так і нові. Ми намагаємося бути максимально лояльні і піклуємося про те, щоб кредитування з нами приносило позитивні емоції.

Для постійних споживачів послуг компанії CreditUP, сьогодні вночі, з 00: 00 стартує акційна пропозиція:

"КРЕДИТ ВИХІДНОГО ДНЯ!" - оформляючи кредит онлайн з 00: 00 суботи до 00: 00 понеділка (2 повних вихідних дні), кожен, хто отримає кредит в цей період, стає учасником розіграшу знижки 30% на наступні кредити до кінця року. А також у фіналі розіграшу одного з трьох сертифікатів на придбання товарів в інтернет-магазині "Розетка".

Розіграш знижки проходитиме щопонеділка (всього 4 розіграші), 5 переможців визначатиме незалежна система вибору RANDOM.ORG. Ця знижка діятиме до кінця 2016 року.

А 9 грудня 2016 року, опівдні, ми визначимо переможців, які отримають подарункові сертифікати інтернет-магазину "Розетка". Якщо клієнт відмовиться від призу з особистих причин, подарунок перейде до наступного за списком учасників в RANDOM.ORG.

Результати по акції і кожному розіграшу будуть опубліковані і на сайті в розділі «статті», і на сторінках компанії в соціальних мережах.

 

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?