Нові акції та як отримати максимальну знижку!

 

Компанія CreditUP рада повідомити, що, починаючи із завтрашнього дня, запускаються нові акції, в яких братимуть участь як наші постійні клієнти, так і нові. Ми намагаємося бути максимально лояльні і піклуємося про те, щоб кредитування з нами приносило позитивні емоції.

Для постійних споживачів послуг компанії CreditUP, сьогодні вночі, з 00: 00 стартує акційна пропозиція:

"КРЕДИТ ВИХІДНОГО ДНЯ!" - оформляючи кредит онлайн з 00: 00 суботи до 00: 00 понеділка (2 повних вихідних дні), кожен, хто отримає кредит в цей період, стає учасником розіграшу знижки 30% на наступні кредити до кінця року. А також у фіналі розіграшу одного з трьох сертифікатів на придбання товарів в інтернет-магазині "Розетка".

Розіграш знижки проходитиме щопонеділка (всього 4 розіграші), 5 переможців визначатиме незалежна система вибору RANDOM.ORG. Ця знижка діятиме до кінця 2016 року.

А 9 грудня 2016 року, опівдні, ми визначимо переможців, які отримають подарункові сертифікати інтернет-магазину "Розетка". Якщо клієнт відмовиться від призу з особистих причин, подарунок перейде до наступного за списком учасників в RANDOM.ORG.

Результати по акції і кожному розіграшу будуть опубліковані і на сайті в розділі «статті», і на сторінках компанії в соціальних мережах.

 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?