Тільки в цю суботу та неділю знижка 50%!

Ось так непомітно підібралося літо, і в ці минаючі останні весняні вихідні, користувачі, які стануть нашими клієнтами, оформивши кредит онлайн, отримають знижку в розмірі 50%. Вже сьогодні, з 18:00 до 00:00 понеділка вона почне діяти.

Отримати позику через сервіс кредитування CreditUP можна за 15 хвилин, заповнивши форму заявки та надіславши її на розгляд. Рішення про схвалення кредиту буде прийнято всього за 8 секунд в автоматичному режимі. Це найшвидший спосіб оформити кредит онлайнв Україні.

Знижка 50% поширюється для всіх громадян країни, які до цього не були клієнтами компанії і це буде їхня перша позика на нашому сайті. Кредит онлайн може отримати кожен, кому вже є 18 років і більше, враховуючи людей пенсійного віку.

Останні вихідні обіцяють бути спекотними, а ще столиця - Київ, відсвяткує День міста, коли жителі, туристи та гості зможуть славно повеселитися. А якщо закінчаться кошти і потрібно позичити швидко гроші, то наші послуги відкриті і працюють без перерви всі вихідні, що дозволить користувачам швидко отримати кредит готівкою і продовжити веселощі.

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?