Тільки в цю суботу та неділю знижка 50%!

Ось так непомітно підібралося літо, і в ці минаючі останні весняні вихідні, користувачі, які стануть нашими клієнтами, оформивши кредит онлайн, отримають знижку в розмірі 50%. Вже сьогодні, з 18:00 до 00:00 понеділка вона почне діяти.

Отримати позику через сервіс кредитування CreditUP можна за 15 хвилин, заповнивши форму заявки та надіславши її на розгляд. Рішення про схвалення кредиту буде прийнято всього за 8 секунд в автоматичному режимі. Це найшвидший спосіб оформити кредит онлайнв Україні.

Знижка 50% поширюється для всіх громадян країни, які до цього не були клієнтами компанії і це буде їхня перша позика на нашому сайті. Кредит онлайн може отримати кожен, кому вже є 18 років і більше, враховуючи людей пенсійного віку.

Останні вихідні обіцяють бути спекотними, а ще столиця - Київ, відсвяткує День міста, коли жителі, туристи та гості зможуть славно повеселитися. А якщо закінчаться кошти і потрібно позичити швидко гроші, то наші послуги відкриті і працюють без перерви всі вихідні, що дозволить користувачам швидко отримати кредит готівкою і продовжити веселощі.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?