Отримати кредит онлайн зі знижкою 50% можна до кінця лютого!

 

Ось і добігає кінця останній день зими, а з ним і акційна пропозиція «Знижка 50% на перший кредит онлайн». І тільки сьогодні, поспішіть оформити позику з 19:00 до 00:00, щоб отримати знижку. Рівно опівночі акція припиняє свою дію.

Нагадуємо, що взяти кредит дуже просто - зайдіть до нас на сайт, зареєструйтесь і в особистому кабінеті виберіть термін і суму, яка необхідна. Сервіс онлайн кредитування автоматично прийме рішення за 8 секунд і гроші на карту банку будуть зараховані миттєво.

А з січня 2017 року, крім знижок, почала діяти програма лояльності. Її мета - робити кредити онлайн дешевше, адже бонусні гривні можна накопичувати, починаючи з процедури реєстрації та закінчуючи днем ​​свого народження.

Терміново потрібні гроші в борг? Якщо так - то сьогодні саме той день, коли можна взяти кредит онлайн зі знижкою, до того ж отримати 25 бонусних гривень на особистий рахунок в кабінеті.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?