Отримати кредит онлайн зі знижкою 50% можна до кінця лютого!

 

Ось і добігає кінця останній день зими, а з ним і акційна пропозиція «Знижка 50% на перший кредит онлайн». І тільки сьогодні, поспішіть оформити позику з 19:00 до 00:00, щоб отримати знижку. Рівно опівночі акція припиняє свою дію.

Нагадуємо, що взяти кредит дуже просто - зайдіть до нас на сайт, зареєструйтесь і в особистому кабінеті виберіть термін і суму, яка необхідна. Сервіс онлайн кредитування автоматично прийме рішення за 8 секунд і гроші на карту банку будуть зараховані миттєво.

А з січня 2017 року, крім знижок, почала діяти програма лояльності. Її мета - робити кредити онлайн дешевше, адже бонусні гривні можна накопичувати, починаючи з процедури реєстрації та закінчуючи днем ​​свого народження.

Терміново потрібні гроші в борг? Якщо так - то сьогодні саме той день, коли можна взяти кредит онлайн зі знижкою, до того ж отримати 25 бонусних гривень на особистий рахунок в кабінеті.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?