Останній день акції!!!

 

Компанія CreditUP нагадує, що сьогодні добігає кінця наша акція "Виграйте 2 квитки на концерт братів Меладзе", який відбудеться 29 жовтня 2016 року, в 19: 00 в Палаці "Україна" міста Київ.

Якщо Вам терміново знадобилися гроші, і Ви плануєте, сьогодні оформити позику, то краще це зробити з 22: 00 до 01: 00 і автоматично потрапити в розіграш 2-х квитків

Нагадуємо, що ми запустили акцію 21 жовтня, рівно на тиждень. За цей період, в нічний час було відкрито більше 100 кредитів онлайн. Усі учасники будуть внесені в систему Random.org, яка завтра, 28 жовтня, опівдні, вибере переможця.

Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті в рубриці «статті», а також, на наших сторінках в соціальних мережах. Наш менеджер особисто передзвонить переможцеві відразу ж після оголошення результатів. При трьох недозвонах право отримати приз переходить наступному за списком вибору Random.org, далі представник компанії CreditUP уточнить, як можна забрати квитки.

Будьте на зв'язку і бажаємо Усім удачі!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?