Останній день акції!!!

 

Компанія CreditUP нагадує, що сьогодні добігає кінця наша акція "Виграйте 2 квитки на концерт братів Меладзе", який відбудеться 29 жовтня 2016 року, в 19: 00 в Палаці "Україна" міста Київ.

Якщо Вам терміново знадобилися гроші, і Ви плануєте, сьогодні оформити позику, то краще це зробити з 22: 00 до 01: 00 і автоматично потрапити в розіграш 2-х квитків

Нагадуємо, що ми запустили акцію 21 жовтня, рівно на тиждень. За цей період, в нічний час було відкрито більше 100 кредитів онлайн. Усі учасники будуть внесені в систему Random.org, яка завтра, 28 жовтня, опівдні, вибере переможця.

Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті в рубриці «статті», а також, на наших сторінках в соціальних мережах. Наш менеджер особисто передзвонить переможцеві відразу ж після оголошення результатів. При трьох недозвонах право отримати приз переходить наступному за списком вибору Random.org, далі представник компанії CreditUP уточнить, як можна забрати квитки.

Будьте на зв'язку і бажаємо Усім удачі!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?