Останній день акції!!!

 

Компанія CreditUP нагадує, що сьогодні добігає кінця наша акція "Виграйте 2 квитки на концерт братів Меладзе", який відбудеться 29 жовтня 2016 року, в 19: 00 в Палаці "Україна" міста Київ.

Якщо Вам терміново знадобилися гроші, і Ви плануєте, сьогодні оформити позику, то краще це зробити з 22: 00 до 01: 00 і автоматично потрапити в розіграш 2-х квитків

Нагадуємо, що ми запустили акцію 21 жовтня, рівно на тиждень. За цей період, в нічний час було відкрито більше 100 кредитів онлайн. Усі учасники будуть внесені в систему Random.org, яка завтра, 28 жовтня, опівдні, вибере переможця.

Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті в рубриці «статті», а також, на наших сторінках в соціальних мережах. Наш менеджер особисто передзвонить переможцеві відразу ж після оголошення результатів. При трьох недозвонах право отримати приз переходить наступному за списком вибору Random.org, далі представник компанії CreditUP уточнить, як можна забрати квитки.

Будьте на зв'язку і бажаємо Усім удачі!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?