Знижка 50% на перший кредит онлайн!

 

Як і обіцяли, Святий Миколай і компанія CreditUP підготували ще один передноворічний сюрприз - для всіх нових клієнтів, які оформлять готівковий кредит онлайн з 19 грудня 2016 року, діє знижка 50% на першу позику онлайн.
Протягом усіх Новорічних і Різдвяних свят, можна взяти перший кредит онлайн і заощадити в два рази більше грошей. Також отримавши гроші в борг на 3 дні і більше, і встигнувши погасити заборгованість до 31 грудня 2016 року, гарантовано отримаєте подарунок на Ялинці, клікнувши по ній на сайті КредітАП або ж в особистому кабінеті.
 
Щоб отримати знижку 50% на перший кредит онлайн, досить пройти реєстрацію, заповнити заявку, і протягом 20 секунд буде прийнято автоматичне рішення про видачу позики, після чого, гроші на Вашу карту банку надійдуть за хвилину.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?