Знижка 50% на перший кредит онлайн!

 

Як і обіцяли, Святий Миколай і компанія CreditUP підготували ще один передноворічний сюрприз - для всіх нових клієнтів, які оформлять готівковий кредит онлайн з 19 грудня 2016 року, діє знижка 50% на першу позику онлайн.
Протягом усіх Новорічних і Різдвяних свят, можна взяти перший кредит онлайн і заощадити в два рази більше грошей. Також отримавши гроші в борг на 3 дні і більше, і встигнувши погасити заборгованість до 31 грудня 2016 року, гарантовано отримаєте подарунок на Ялинці, клікнувши по ній на сайті КредітАП або ж в особистому кабінеті.
 
Щоб отримати знижку 50% на перший кредит онлайн, досить пройти реєстрацію, заповнити заявку, і протягом 20 секунд буде прийнято автоматичне рішення про видачу позики, після чого, гроші на Вашу карту банку надійдуть за хвилину.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?