Ставка на кредит вдвічі знижена!

 

Оформляючи позику, слід вказати суму і визначити термін. Виходячи з цих даних, можна зрозуміти, яким буде відсоток сплати заборгованості. Розуміючи, що після свят, особливо новорічних, сімейний бюджет спустошується, банки і МФО намагаються переглядати ставку по кредиту і знижувати її.

Щоб взяти кредит онлайн в Україні за зниженою процентною ставкою, компанія CreditUP до кінця січня 2017 року пропонує знижку 50% для клієнтів, які оформляють першу позику. Гроші в борг можна отримати, зайшовши на сайт і залишивши заявку на кредит онлайн.

На калькуляторі або в особистому кабінеті, після реєстрації, виберіть суму і період, на який необхідно взяти гроші. Максимальна сума першого кредиту становить 1500 гривень. Тепер рішення приймається автоматично за 8 секунд, а отримати готівку на банківську картку можна миттєво після схвалення позики.

Хочемо зазначити, що з 23 січня 2017 року стартувала програма лояльності BonusUP, яка при реєстрації нараховує на Ваш рахунок 25 бонусних гривень. Бонуси можна накопичувати або використовувати при погашенні боргу. Наші знижки і бонуси ще більше допоможуть заощадити на позиці, а швидкість отримання кредиту через інтернет - на Вашому часу!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?