Ставка на кредит вдвічі знижена!

 

Оформляючи позику, слід вказати суму і визначити термін. Виходячи з цих даних, можна зрозуміти, яким буде відсоток сплати заборгованості. Розуміючи, що після свят, особливо новорічних, сімейний бюджет спустошується, банки і МФО намагаються переглядати ставку по кредиту і знижувати її.

Щоб взяти кредит онлайн в Україні за зниженою процентною ставкою, компанія CreditUP до кінця січня 2017 року пропонує знижку 50% для клієнтів, які оформляють першу позику. Гроші в борг можна отримати, зайшовши на сайт і залишивши заявку на кредит онлайн.

На калькуляторі або в особистому кабінеті, після реєстрації, виберіть суму і період, на який необхідно взяти гроші. Максимальна сума першого кредиту становить 1500 гривень. Тепер рішення приймається автоматично за 8 секунд, а отримати готівку на банківську картку можна миттєво після схвалення позики.

Хочемо зазначити, що з 23 січня 2017 року стартувала програма лояльності BonusUP, яка при реєстрації нараховує на Ваш рахунок 25 бонусних гривень. Бонуси можна накопичувати або використовувати при погашенні боргу. Наші знижки і бонуси ще більше допоможуть заощадити на позиці, а швидкість отримання кредиту через інтернет - на Вашому часу!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?