Ставка на кредит вдвічі знижена!

 

Оформляючи позику, слід вказати суму і визначити термін. Виходячи з цих даних, можна зрозуміти, яким буде відсоток сплати заборгованості. Розуміючи, що після свят, особливо новорічних, сімейний бюджет спустошується, банки і МФО намагаються переглядати ставку по кредиту і знижувати її.

Щоб взяти кредит онлайн в Україні за зниженою процентною ставкою, компанія CreditUP до кінця січня 2017 року пропонує знижку 50% для клієнтів, які оформляють першу позику. Гроші в борг можна отримати, зайшовши на сайт і залишивши заявку на кредит онлайн.

На калькуляторі або в особистому кабінеті, після реєстрації, виберіть суму і період, на який необхідно взяти гроші. Максимальна сума першого кредиту становить 1500 гривень. Тепер рішення приймається автоматично за 8 секунд, а отримати готівку на банківську картку можна миттєво після схвалення позики.

Хочемо зазначити, що з 23 січня 2017 року стартувала програма лояльності BonusUP, яка при реєстрації нараховує на Ваш рахунок 25 бонусних гривень. Бонуси можна накопичувати або використовувати при погашенні боргу. Наші знижки і бонуси ще більше допоможуть заощадити на позиці, а швидкість отримання кредиту через інтернет - на Вашому часу!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?