Січневі подарунки від CreditUP!

 

У той час, коли вся країна відзначає Різдвяні та Новорічні свята, компанія CreditUP працює для того, щоб кожен, кому виповнилося 18 років, міг, у разі необхідності, отримати гроші в кредит.

Важливо відмітити, що наш сервіс працює в режимі онлайн і дає можливість взяти гроші в борг на карту банку 24 години на добу. Кредит через інтернет можна оформити як в Києві, так і по всій Україні. Це найшвидший спосіб отримати готівку на банківську картку всього лише за хвилину.

Хочемо нагадати, що до 31 грудня 2016 року, всі наші клієнти могли клікнути на ЯЛИНКУ на сайті і забрати подарунок. Одним з призів була знижка 50% на всі позики онлайн в січні 2017 року, яку отримали понад 500 осіб.

Для нових користувачів ми також надаємо знижку 50% на перший кредит онлайн. Дана акція діє до 14 січня 2017 року включно. Заощаджуйте разом з нами і в найближчі дні чекайте нових приємних подарунків від нас!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?