Січневі подарунки від CreditUP!

 

У той час, коли вся країна відзначає Різдвяні та Новорічні свята, компанія CreditUP працює для того, щоб кожен, кому виповнилося 18 років, міг, у разі необхідності, отримати гроші в кредит.

Важливо відмітити, що наш сервіс працює в режимі онлайн і дає можливість взяти гроші в борг на карту банку 24 години на добу. Кредит через інтернет можна оформити як в Києві, так і по всій Україні. Це найшвидший спосіб отримати готівку на банківську картку всього лише за хвилину.

Хочемо нагадати, що до 31 грудня 2016 року, всі наші клієнти могли клікнути на ЯЛИНКУ на сайті і забрати подарунок. Одним з призів була знижка 50% на всі позики онлайн в січні 2017 року, яку отримали понад 500 осіб.

Для нових користувачів ми також надаємо знижку 50% на перший кредит онлайн. Дана акція діє до 14 січня 2017 року включно. Заощаджуйте разом з нами і в найближчі дні чекайте нових приємних подарунків від нас!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?