Виходячи у п'ятницю на роботу, кожна людина, особливо спекотним літом, вже планує, як проведе вечір та вихідні. Одні відправляться на дачу, інші - позасмагати на пляжі, треті - поїдуть на барбекю або зроблять ще безліч запланованих дій.

Під кінець місяця іноді не вистачає буквально трішки грошей, щоб відчувати себе вільно і ні в чому не відмовляти. У таких випадках компанія CreditUP завжди рада допомогти, послуги кредитування надаються цілодобово.

Взяти гроші в борг на вихідних чи в п'ятницю ввечері!

 

Взяти кредит на карту банку не складе труднощів навіть після опівночі, коли більшість фінансових структур відпочиває і не працює. Наш процес видачі позик працює в режимі онлайн 24/7 і дозволяє отримати гроші в борг автоматично без участі людини.

Сидячи на гарячому піску або знаходчись вдома, можна оформити заявку і взяти кредит за пару хвилин, за умови, якщо є доступ до інтернету і наявність смартфона, планшета або комп'ютера з камерою, так як необхідно буде сфотографуватися і прикріпити фото до онлайн заявки.

Гроші в борг можна отримати на карту будь-якого банку України. Кошти перераховуються моментально після того, як кредит онлайн був схвалений клієнту. Постійним клієнтам ми видаємо позики до 7000 грн готівкою.

Якщо користувач вперше отримав кредит онлайн через наш сайт, у нього є можливість використати текстовий промо-код «25 гривень у подарунок від CreditUP», написавши нам на електронну адресу office@creditup.com.ua вищевказані слова в лапках.

Також, до кінця червня 2017 року, всі наші клієнти, в залежності від того, як довго вони з нами і наскільки компанія лояльна до них, отримають в індивідуальному порядку додаткові бонусні гривні на рахунок в особистому кабінеті. Про це вони зможуть дізнатися, отримавши лист на свій e-mail адрес, або зателефонувавши в службу підтримки для уточнення інформації.

Насолоджуйтесь відпочинком, а ми подбаємо про те, щоб Ваші фінансові питання цього літа не заважали приємним зустрічам з близькими та друзями, і особистим планам.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?